Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2014-12-18 20:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Międzypokoleniowe świąteczne warsztaty odbyły się w Przedszkolu Miejskim nr 24

Olsztyn24
Międzypokoleniowe warsztaty świąteczne w PM nr 24 | Więcej zdjęć »
Dzieci z grupy I i IV z Przedszkola Miejskiego nr 24 w Olsztynie miały dzisiaj (18.12) do wykonania ważne zadanie. Na specjalnych świątecznych warsztatach odbywających się w przedszkolu przygotowały stroiki choinkowe, które będą ozdobą wigilijnego stołu w ich domach.

Jak co roku, przedszkolakom wytrwale pomagali uczniowie z klasy II a z Zespołu Szkół Budowlanych w Olsztynie. Ta młodzież ma świetny kontakt z dziećmi i maluchy bardzo lubią spędzać z nią czas, wiele się przy tym ucząc. Zdążyli się już trochę poznać, bo spotykają się ze sobą przy okazji wspólnych przedsięwzięć. A w tym czasie młodzież integruje się ze swoimi młodszymi kolegami, opiekuje się nimi. Pokolenia pokazują sobie nawzajem różne spojrzenia na świat.

Na dzisiejszym spotkaniu nie zabrakło śmiechu i zabaw ruchowych, bo, jak wiadomo dzieci, najlepiej zachęcić do czegoś zabawą. W tym przypadku nie trzeba ich było długo zachęcać - same garnęły się do pracy, wycinały, kleiły i ozdabiały.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl