Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Witold Szumarski | 2014-12-20 19:35 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolędy przy moście Smętka

Olsztyn24
Spotkanie przyjaciół lasu w Lesie Miejskim (fot. Witold Szumarski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Po raz kolejny przyjaciele lasu zrzeszeni w Kole Krajoznawców Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Towarzystwie Przyjaciół Lasu „Las Kudypski” spotkali się w pięknej scenerii Lasu Miejskiego przy moście Smętka nad Łyną w Olsztynie.

W przedświąteczną sobotę (20.12) przyjaciele lasu tradycyjnie złożyli sobie życzenia bożonarodzeniowe, dzielili się opłatkiem i śpiewali kolędy. Do większych atrakcji tych spotkań należy przynoszenie skromnych prezentów, które są wrzucane do worka, po czym każdy wybiera je sobie losowo.  

Seniorka w tym gronie, sympatyczna pani Halinka, zwyczajowo przygotowuje loterię, w której nagrodą jest wykonany przez nią własnoręcznie stroik świąteczny. Tym razem szczęśliwą wygraną została pani Julia.
R E K L A M A
banner
Uczestnicy wigilijnego spotkania nie zapomnieli o mieszkańcach Lasu Miejskiego i miejscowe ptaszki obdarowali przyniesioną karmą. Impreza zakończyła się biesiadą przy ognisku.

Witold Szumarski

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl