Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2014-12-21 18:14 | Rozmiar tekstu: A A A

„Choinkowy Dzień Otwarty” z filharmonią

Olsztyn24
Dzieci śpiewały i recytowały Mikołajowi wiersze | Więcej zdjęć »
Już po raz czwarty Filharmonia Warmińsko-Mazurska zaprosiła dzisiaj (21.12) olsztynian do swojej nowej siedziby na przedświąteczne spotkanie pod hasłem „Choinkowy Dzień Otwarty”. W foyer filharmonii stanęła 7-metrowa choinka, pojawił się też Mikołaj, który rozdawał prezenty, oraz inne atrakcje przygotowane przez gospodarzy zarówno dla małych, jak i tych trochę większych melomanów. A wszystko to w rytm świątecznej muzyki.

Licznie przybyli na spotkanie goście warmińsko-mazurskich filharmoników mogli posłuchać m.in. kolęd w wykonaniu Chóru Dziecięco-Młodzieżowego „Cantabile” pod dyrekcją Agaty Wilińskiej oraz studentów Instytutu Muzyki Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, którzy zaprezentowali się również w międzynarodowych klasykach okresu bożonarodzeniowego. Swoje umiejętności baletowe zaprezentowały także dzieci ze Szkółki Baletowej FitDance, zaś na ludową nutę zagrała i zaśpiewała Kapela Ludowa „Węgojska stróżka”, w skład której wchodzą mieszkańcy wsi Węgój, Stryjewo i Łabuchy.

Jak wiadomo, żadna impreza z udziałem dzieci nie może się obyć bez prac plastycznych, dlatego też przygotowano stoliki pełne kolorowych kredek i papierów, aby można było wykonać ozdoby choinkowe. Było też stoisko, na którym malowano maluchom twarze oraz kącik, przy którym dzieci mogły napisać list do Mikołaja. Dodatkowo pojawiły się także stoiska ze świątecznym rękodziełem i książkami.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
logo FWM
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Mikołajkowy Dzień Otwarty w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

21-12-2014

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl