Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2014-12-23 12:00:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Po raz dwudziesty świętowano wigilię w Domu Dziennego Pobytu Dziecka Arka

Olsztyn24
Podopieczni Arki przygotowali jasełka (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Domu Dziennego Pobytu Dziecka Arka odbyło się wczoraj (22.12) spotkanie świąteczne. W tym roku Arka świętuje 20-lecie swojego istnienia, a wczorajsze spotkanie wigilijne było już dwudziestym w historii stowarzyszenia. Na tę wyjątkową uroczystość przybyli między innymi: prezydent miasta Piotr Grzymowicz, arcybiskup senior Edmund Piszcz oraz przewodnicząca Rady Miasta Olsztyna Halina Ciunel i wiceprzewodniczący Zbigniew Dąbkowski.

Licznie zgromadzonych gości, dzieci, ich opiekunów i członków rodzin powitał prezes stowarzyszenia Fabian Stasiewicz. Podopieczni Arki zaprezentowali jasełka, które przygotowali pod kierownictwem wiceprezes zarządu Tomasza Sztachelskiego i pedagog Agnieszki Kozłowskiej. Dzieci wraz z opiekunami ćwiczyły swoje kwestie i śpiewanie kolęd od miesiąca.

Również rodzice i dziadkowie bardzo aktywnie włączyli się w przygotowania. Wspólnie dekorowali salę, stoły, własnoręcznie przyrządzili pierniczki, pierożki i inne tradycyjne potrawy świąteczne.
R E K L A M A
banner
Po przedstawieniu mali wykonawcy otrzymali od gości słodkie upominki, a po zakończeniu części oficjalnej spotkania udali się na wigilijny poczęstunek.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl