Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2014-12-25 14:10 | Rozmiar tekstu: A A A

Darczyńcy poszukiwani!

Olsztyn24
 
11 stycznia 2015 roku wolontariusze wyjdą na ulice Olsztyna, by zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra jak zawsze w szlachetnym celu - tym roku na „podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

Olsztyński Sztab WOŚP serdecznie zaprasza do współudziału w 23. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeśli możesz wspomóc pulę fantów, których sprzedaż zasili konto WOŚP – zrób to! Dzięki nim łatwiej będzie osiągnąć cel. Zyskasz nie tylko wstęp do oficjalnego grona sponsorów WOŚP. Wspaniałe uczucie bezinteresownego niesienia pomocy innym oraz pogłębienie pozytywnych uczuć wyższych – gwarantowane!

Przedmioty, które posłużą dla uatrakcyjnienia zbiórki pieniędzy możesz przynieść do Informacji Kulturalnej MOK (ul. Dąbrowszczaków 3). Zostaw adnotacje, do kogo należał złożony przedmiot.
R E K L A M A
banner
Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy na stronę internetową olsztyńskiego sztabu: wosp.olsztyn.eu

Finał Orkiestry nie może się obejść bez Światełka do nieba. Zanim jednak ono zabłyśnie na olsztyńskim Starym Mieście, dziać się będzie wiele i ciekawie. Atrakcje rozrywkowo-kulturalne, czasem wybitnie nieszablonowe - będą się działy w całym mieście. Tradycyjnie na scenie ulokowanej na Targu Rybnym wystartują koncerty. Usłyszymy grupy Po Godzinach, Traffic Junky, Hitano, Narvani i Najlepszy Przekaz w Mieście.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl