Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2014-12-26 13:59 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza na premierę spektaklu Teatru Harmonia pt. „Gdzie jest Daniel?”

Olsztyn24
Kamienica Naujacka MOK w Olsztynie
Pierwszą imprezą organizowaną przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie w nowym roku będzie premiera spektaklu działającego przy MOK Teatru Harmonia, zatytułowanego „Gdzie jest Daniel?”. Wydarzenie będzie miało miejsce w niedzielę (4.01), o godzinie 12.00, w Kamienicy Naujacka MOK w ramach cyklu Poranek w Kamienicy.

Inscenizacja, muzyka, choreografia i reżyseria: Maria Jenny Burniewicz

Teatr Harmonia to grupa twórcza działająca przy MOK, skierowana do dzieci i młodzieży powyżej 7. roku życia, kontynuująca działalność i styl istniejącego wcześniej Teatru Eurytmia. Młodzi aktorzy poznają świat przez pryzmat sztuki, w szczególności przez eurytmię, muzykę i słowo.
R E K L A M A
banner
Ulubiony obszar działań teatralnych to baśnie, legendy i mity. Systematyczna pracę wieńczą przedstawienia teatralne z udziałem małych aktorów, zwykle organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury, w stosownej scenografii, strojach i światłach sceny, z muzyką zawsze na żywo. Zajęcia prowadzi eurytmistka, instruktor muzyczny i teatralny, Maria Jenny Burniewicz.

Wśród dotychczasowych przedstawień Teatru Harmonia warto wymienić m.in.: „Berek” wg scenariusza na podstawie opowiadania Małgorzaty Strzałkowskiej, pełną tajemniczych wątków z mitologii celtyckiej angielską „Baśń o Rolandzie” czy „Koronę Północy” – spektakl przy akompaniamencie Ani Brody i Iwony Sojki.

Zapraszamy! Wstęp wolny.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl