Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Przemysław Korzeniowski | 2015-01-07 12:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Targi Motoryzacyjne ponownie w Ostródzie

Olsztyn24
Auto Moto Arena 2014
W lutym 2015 roku w ostródzkiej Expo Arenie odbędzie się druga edycja targów motoryzacyjnych Auto Moto Arena. Premierowa edycja, która odbyła się w lutym 2014 r. spotkała się z ogromnym zainteresowaniem wystawców i odwiedzających, była największa imprezą motoryzacyjną w północno-wschodniej części Polski.

Podczas lutowej edycji targów odwiedzający będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszą ofertą dealerów samochodów, motocykli i skuterów. Nie zabraknie również producentów i dystrybutorów akcesoriów samochodowych oraz dostawców usług dla motoryzacji.

Druga edycja targów Auto Moto Arena nie ograniczy się tylko do standardowego pokazu samochodów. W halach ostródzkiej Expo Areny będzie można zobaczyć wiele dodatkowych atrakcji. Z pewnością jedną z nich będzie specjalnie wydzielona strefa tuningu, gdzie zostanie zaprezentowane wszystko, co jest związane z profesjonalną modyfikacją samochodów.
R E K L A M A
banner
- Strefa tuningu będzie bez wątpienia nie lada gratką dla wszystkich, którzy fascynują się niestandardowymi modelami samochodów. Przykładowo, będzie tam można zobaczyć m.in. pokazy profesjonalnego car wrappingu, czyli kompleksowej zmiany koloru pojazdu przy wykorzystaniu folii samochodowej - mówi Katarzyna Hak-Kowalska, manager projektu Auto Moto Areny. - Nie zabraknie również fascynująco tuningowanych samochodów, których na co dzień nie ogląda się na polskich drogach. Zapewniamy, że będzie na czym zawiesić oko - dodaje.

Pozostała część ekspozycji  ostródzkiej Auto Moto Areny zostanie podzielona na trzy strefy: strefę motoryzacyjnych okazji, strefę testów oraz strefę rodzinną. W pierwszej z wymienionych stref będzie można zapoznać się ze specjalnymi ofertami dealerów przygotowanymi na lutowe targi. Z kolei w strefie testów, każdy zainteresowany zakupem auta, po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem danej marki będzie miał okazję wypróbowania modelu, którym jest zainteresowany.

Organizatorzy Auto Moto Areny dużą uwagę skupili tym razem na trzeciej strefie - rodzinnej, w której znajdą się między innymi, symulatory i gry dla najmłodszych entuzjastów motoryzacji. Będzie też można zapoznać się z zasadami i przepisami ruchu drogowego oraz wziąć udział w specjalnie przygotowanych konkursach z nagrodami.

W każdym razie, w lutym w Ostródzie dla pasjonatów dwóch i czterech kółek zapowiada się nie lada wydarzenie.

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl