Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Przemysław Korzeniowski | 2015-01-07 12:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Targi Motoryzacyjne ponownie w Ostródzie

Olsztyn24
Auto Moto Arena 2014
W lutym 2015 roku w ostródzkiej Expo Arenie odbędzie się druga edycja targów motoryzacyjnych Auto Moto Arena. Premierowa edycja, która odbyła się w lutym 2014 r. spotkała się z ogromnym zainteresowaniem wystawców i odwiedzających, była największa imprezą motoryzacyjną w północno-wschodniej części Polski.

Podczas lutowej edycji targów odwiedzający będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszą ofertą dealerów samochodów, motocykli i skuterów. Nie zabraknie również producentów i dystrybutorów akcesoriów samochodowych oraz dostawców usług dla motoryzacji.

Druga edycja targów Auto Moto Arena nie ograniczy się tylko do standardowego pokazu samochodów. W halach ostródzkiej Expo Areny będzie można zobaczyć wiele dodatkowych atrakcji. Z pewnością jedną z nich będzie specjalnie wydzielona strefa tuningu, gdzie zostanie zaprezentowane wszystko, co jest związane z profesjonalną modyfikacją samochodów.
R E K L A M A
banner
- Strefa tuningu będzie bez wątpienia nie lada gratką dla wszystkich, którzy fascynują się niestandardowymi modelami samochodów. Przykładowo, będzie tam można zobaczyć m.in. pokazy profesjonalnego car wrappingu, czyli kompleksowej zmiany koloru pojazdu przy wykorzystaniu folii samochodowej - mówi Katarzyna Hak-Kowalska, manager projektu Auto Moto Areny. - Nie zabraknie również fascynująco tuningowanych samochodów, których na co dzień nie ogląda się na polskich drogach. Zapewniamy, że będzie na czym zawiesić oko - dodaje.

Pozostała część ekspozycji  ostródzkiej Auto Moto Areny zostanie podzielona na trzy strefy: strefę motoryzacyjnych okazji, strefę testów oraz strefę rodzinną. W pierwszej z wymienionych stref będzie można zapoznać się ze specjalnymi ofertami dealerów przygotowanymi na lutowe targi. Z kolei w strefie testów, każdy zainteresowany zakupem auta, po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem danej marki będzie miał okazję wypróbowania modelu, którym jest zainteresowany.

Organizatorzy Auto Moto Areny dużą uwagę skupili tym razem na trzeciej strefie - rodzinnej, w której znajdą się między innymi, symulatory i gry dla najmłodszych entuzjastów motoryzacji. Będzie też można zapoznać się z zasadami i przepisami ruchu drogowego oraz wziąć udział w specjalnie przygotowanych konkursach z nagrodami.

W każdym razie, w lutym w Ostródzie dla pasjonatów dwóch i czterech kółek zapowiada się nie lada wydarzenie.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl