Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
TL | 2015-01-08 19:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńskie Muzeum Sportu kolejny rok szuka sportowych pamiątek

Olsztyn24
Rękawica baseballowa - jeden z eksponatów Muzeum Sportu w Olsztynie
Ruszyła kolejna, ósma już edycja konkursu „Moje sportowe pamiątki”, którego celem jest wzbogacenie zbiorów olsztyńskiego Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego. Tegoroczny konkurs, podobnie jak dotychczasowe edycje, organizują Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, w strukturach którego funkcjonuje muzeum, oraz Urząd Miasta Olsztyna.

- Jak co roku, chcemy zainspirować mieszkańców Olsztyna oraz Warmii i Mazur do aktywności w poszukiwaniu sportowych pamiątek, które wzbogacą nasze zbiory - mówi Tomasz Lenkiewicz, kierownik Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego.

W poprzednich siedmiu edycjach konkursu wzięło udział 79 osób. Olsztyńskie muzeum wzbogaciło się o 432 eksponaty sportowe. Wszystkie pamiątki można podziwiać w siedzibie muzeum, mieszczącego się na II piętrze Hali Widowiskowo-Sportowej „Urania”.
R E K L A M A
banner
W konkursie „Moje sportowe pamiątki” może wziąć udział każdy, kto przekaże do muzeum pamiątkę związaną ze sportem. Może to być niegdyś używany sprzęt sportowy, fotografie, dokumenty, trofea lub inne przedmioty świadczące o dokonaniach sportowców, klubów, stowarzyszeń. Eksponaty należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą do Muzeum Sportu do 30 kwietnia 2015 r.

Dla uczestników konkursu organizatorzy przygotowali nagrody w postaci książek o tematyce sportowej i wydawnictw albumowych. Przewidziane są również nagrody niespodzianki.

Bliższych informacji o konkursie można zasięgnąć w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie, ul. Piłsudskiego 44, tel. 89 533-17-47, 519566849, a także na stronie internetowej www.osir.olsztyn.pl

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl