Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-01-12 19:00 | Rozmiar tekstu: A A A

MPK przeszkoliło pierwszych motorniczych

Olsztyn24
Na początek MPK przeszkoliło pięciu motorniczych
Pierwsze pięć osób, które za kilka miesięcy poprowadzą olsztyńskie tramwaje, zdobyło stosowne uprawnienia. Szkolenia przygotowujące do pełnienia roli operatora komunikacji tramwajowej odbyły się w toruńskim MZK.

Program szkoleń na stanowisko motorniczego realizuje Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. w Olsztynie. Do tej pory egzaminy pomyślnie zdało pięciu kierowców. Kolejna piątka jest w trakcie kursu, a praktyczny egzamin będzie zdawać pod koniec stycznia.

W najbliższych miesiącach na szkolenia sukcesywnie będą kierowani kolejni pracownicy. Przypomnijmy, że jeszcze w tym roku na ulice Olsztyna ma wyjechać 15 zestawów tramwajowych.
R E K L A M A
banner
Komentarze [1]
~Pani / 2015-01-13 00:49
Tramwaje... tfu!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl