Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-01-14 14:16 | Rozmiar tekstu: A A A

„Kryminalny Olsztyn” już w księgarniach

Olsztyn24

Twórcy tej niezwykłej antologii oprowadzają czytelników po olsztyńskich krętych uliczkach, podsuwają zagadki trudne do rozwiązania nawet dla mistrzów kryminału. Oto możemy wraz z Mikołajem Kopernikiem pochylić się nad serią zabójstw, spojrzeć na malarstwo oczyma pewnego mordercy, zajrzeć do wnętrz kamienic starych rodów albo razem z dwiema dziarskimi dziewczynami odkryć długo skrywane tajemnice koszar.

W kryminalnym Olsztynie witają: Magdalena Maria Bukowiecka, Marek Adamkowicz, Wojciech Kulawski, Beata Sarnowska, Urszula Skorodziłło, Karolina Wiaczewska, Magdalena Knedler, Wiktoria Korzeniewska, Zuzanna Nikołajuk oraz Piotr Mielczarek.

Książka, która pod koniec grudnia 2014 r. trafiła do księgarń w całej Polsce powstała w wyniku konkursu ogłoszonego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Olsztynie, Wydawnictwo Oficynka i Gminę Olsztyn w sierpniu 2014 r., jako zapowiedź II Festiwalu do czytania. „Kryminalny Olsztyn. Koszary” można również wypożyczyć w filiach MBP w Olsztynie.
R E K L A M A
banner
Konkurs na opowiadanie kryminalne z Olsztynem w tle wzbudził spore zainteresowanie, a prace spływały do organizatorów z całej Polski. Mieszkańcy Katowic, Wrocławia, Rzeszowa i wielu innych miejsc pisali o Olsztynie i jego tajemnicach, a spośród tych opowieści Jury wybrało 10, które weszły w skład antologii.

Partnerzy wydania: Miejska Biblioteka Publiczna, Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie oraz Gmina Olsztyn.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl