Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d./Kamil | 2015-01-14 20:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Plastyczne marzenia Bernardy Olizarowicz-Rybickiej prezentuje Galeria na Strychu MOK

Olsztyn24
Bernarda Olizarowicz-Rybicka (fot. Kamil - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Galerii na Strychu (dawnej haloGalerii) Miejskiego Ośrodka Kultury, mieszczącej się w Kamienicy Naujacka w Olsztynie, odbył się dzisiaj (14.01) wernisaż wystawy prac olsztynianki Bernardy Olizarowicz-Rybickiej - „Mieć marzenia, doczekać ich spełnienia”.

Bernarda Olizarowicz-Rybicka urodziła się w 1951 roku, z wykształcenia jest pielęgniarką. Od wielu lat tworzy kolaże, haftuje obrazy, szyje patchwork i poduszki dekoracyjne, odnawia stare meble, robi na drutach i szydełkuje, a także maluje.

Często łączy techniki, tworząc oryginalne, niepowtarzalne dzieła. Warsztatu uczy się samodzielnie ze zgromadzonych przez lata materiałów.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [5]
~ / 2015-04-17 14:20
Bardzo oryginalne pomysly i skojarzenia! Swietna wystawa, ktora koniecznie powinna przyjechac tez do Irlandii... czekamy! Pozdrawiam serdecznie, Artur.
~ / 2015-04-17 13:35
Zachwyciłam się pracami Pani Bernardy kiedy miałam ostatnio okazję je zobaczyć. Są to bardzo pomysłowe kompozycje stworzone z naturalnych elementów. Prace te ozdobią każde wnętrze i nadadzą mu niezwykły charakter.
~Marta W / 2015-04-17 13:23
Jestem fanką prac Pani Bernardy! Obrazy przepiękne i wyjątkowe. Miałam okazje i zaszczyt podziwiać na własne oczy. Zadziwiające jest to, jak wykorzystując proste materiały, mozna stworzyć coś tak wspaniałego ! Serdecznie gratuluję talentu i wystawy
~ / 2015-04-17 12:02
Ostatnio miałam niezwykłą przyjemność zapoznać się z pracami Pani Bernardy Olizarowicz. Jestem zachwycona niezwykłym sposobem przedstawienia kompozycji malarstwa z dobrami natury. Gratuluje
~Karolina P / 2015-04-17 09:42
Brawo! Przepiękne prace, niepowtarzalne. Mam zaszczyt goscić kilka dzieł Bernardy Olizarowicz w moim domu. Mama zawsze wracała z wypraw nad irlandzkie morze z aparatem pełnym zdjęć oraz reklamówką pełną.. wszytskiego :) nikt nie spodziewał się, że powstaną z tego tak piękne pełne głębi obrazy! Mamusiu, jesteśmy z Ciebie tacy dumni !!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl