Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-01-17 15:44 | Rozmiar tekstu: A A A

„Dziewczyna jak malina” oceniona najwyżej

Olsztyn24
Najlepsze pary XI Mistrzostw Makijażu w OSW | Więcej zdjęć »
Stylizacja zatytułowana „Dziewczyna jak malina” zwyciężyła w tegorocznej edycji Mistrzostw Makijażu o Puchar Dyrektor Generalnej Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie. Zawody rozegrano dzisiaj (17.01) w siedzibie uczelni przy ul. Bydgoskiej.

Mistrzostwa Makijażu w Olsztyńskiej Szkole Wyższej rozegrano po raz jedenasty. Do rywalizacji stanęło osiem studentek I i II roku studiów zarówno stacjonarnych, jak i zaocznych. Inspiracją tegorocznych mistrzostw były owoce, a hasło przyświecające rywalizacji to „Tutti Frutti”.

Efekt trzydziestominutowej pracy przyszłych kosmetyczek i wizażystek oceniało jury pod przewodnictwem Agnieszki Sawickiej, zastępcy dyrektora generalnego OSW, z udziałem posła Pawła Papke. Po naradzie jury postanowiło, że zwycięzcą mistrzostw zostanie 21-letnia mieszkanka Biskupca, studentka II roku kosmetologii w OSW - Anna Wardzynska. Mistrzyni przygotowała kreację zatytułowaną „Dziewczyna jak malina”.
R E K L A M A
banner
Najlepsza zawodniczka dzisiejszych mistrzostw nie tylko otrzymała z rąk Heleny Rusieckiej - dyrektor generalnej OSW i prof. Henryka Kostyry - rektora OSW, ogromny puchar, ale także atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez uczelnię i sponsorów imprezy.

Mistrzostwa wzbogaciły pokazy taneczne oraz stoiska firm, których działalność związana jest z kosmetologią i wizażem.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [6]
~szminka / 2015-01-19 10:11
Do allensteiner: nie znam się, a się wypowiem. Studia na tym kierunku, to nie tylko malowanie, a głębsze zapoznanie się z pracą KOSMETOLOGA a nie KOSMETYCZKI. To są dwa różne pojęcia, czas z zapoznaniem sie z tymi terminami. Przedmiot zwany wizażem jest jedynie w celu nakierowania studentek na dalsze doksztalcanie.
~ / 2015-01-18 23:14
Nie obrażać pań z mięsnego, a te inne są już być może starsze i nie potrafią lub nie mają za co kupić tego co oferuje kosmetyka.
~olala / 2015-01-18 22:18
O których damach mówimy ? Bo chyba nie o tych, które z biegiem czasu malują grymasne brwi kredką, niebiesko różowy cień niczym pani z mięsnego i ze szminka na zębach ?
~allensteiner / 2015-01-18 21:43
Wyższe studia w zakresie stosowania szminki,i pudru, tuszu, lakieru... Wspominam z łezką w oku czasy, gdy każda dama to po prostu potrafiła... Jakież jeszcze nauki przyjdzie zgłębiać naszym dzieciom i wnukom?...
~lilly_up / 2015-01-18 16:17
Pani, która wygrała bez wątpienia ma talent jednak czy taki makijaż i stylizacja wystarczy na podium ? Pani z 3 miejsca i balonowa dama górą !
~aldona / 2015-01-18 11:33
Pozwolę sobie nie zgodzić się z werdyktem jury. Ani stylizacja ani makijaż dziewczyny która wygrała nie powalały na kolana. Samo określenie "Dziewczyna jak malina" nie wystarczy. Podobała mi się 4. Nietuzinkowa prezentacja i kompletny makijaż powinny zostać docenione. Brawo Dziewczyna z numerem 4. Dla mnie najlepsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
XI Mistrzostwa Makijażu o Puchar Dyrektor Generalnej OSW w Olsztynie (1)

17-01-2015

image galeria
XI Mistrzostwa Makijażu o Puchar Dyrektor Generalnej OSW w Olsztynie (2)

17-01-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl