Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2015-01-17 16:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Fest Muza 2015 wystartowała

Olsztyn24
Pierwsze starcie wygrała Radiostacja (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena w Olsztynie odbyła się wczoraj (16.01) pierwsza odsłona eliminacji do wielkiego finału Konkursu Młodych Zespołów Fest Muza 2015, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

O główną nagrodę ubiega się aż czternaście zespołów. Jest o co powalczyć, ponieważ organizator przeznaczył dla zwycięzcy: 5000 zł, sesję fotograficzną, nagranie singla w profesjonalnym studiu nagraniowym, promocję medialną, bony i złote karty do sklepów muzycznych.

Starcia kapel odbywać się będą co miesiąc, od stycznia do maja. W tym czasie jury konkursu wyłoni siedem najlepszych. Wielki finał konkursu nastąpi już w 13 czerwca na scenie olsztyńskiego amfiteatru.
R E K L A M A
banner
We wczorajszym, pierwszym starciu udział wzięły Radiostacja oraz Pająk. Obydwa zespoły zaprezentowały muzykę rockową, a swoim występem sprawiły wielką frajdę zgromadzonej publiczności. Z pojedynku zwycięsko wyszła Radiostacja.

Gościem specjalnym wieczoru oraz przewodniczącym jury był muzyk zespołów Lipali oraz Tuff Enuff – Adrian „Qlos” Kulik. Rozmowa z nim zapoczątkowała spotkanie. Opowiadał między innymi o początkach pracy w swoich kapelach. W jury zasiedli również Piotr Bułakowski – dziennikarz radiowy, współorganizator Seven Festiwal w Węgorzewie oraz Adam Fokow – dziennikarz muzyczny.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl