Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
mkz | 2015-01-19 19:22 | Rozmiar tekstu: A A A
Bal ze Świętym Mikołajem

Noworoczna zabawa w Tuławkach

Olsztyn24
Noworoczna zabawa w Tuławkach (fot. Promocja UG Dywity - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Noworoczne spotkanie ze Świętym Mikołajem, które odbyło się w sobotę (17.01) w Tuławkach, gmina Dywity, było długo wyczekiwaną przez dzieci zabawą.

W radosną i ciepłą atmosferę wszystkich gości wprowadził występ Zespołu Wokalnego „Cantemus”. Natomiast najmłodsi uczestniczy imprezy mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych w konkursie na najpiękniej zaśpiewaną kolędę. Zwyciężyła w nim pięcioletnia Gosia Pacuszka.

Skrzętnie przygotowane przez rodziców bajeczne, kolorowe i fantazyjnie stroje dzieci ubarwiły wnętrze świetlicy. Wśród radosnych i rozbieganych maluchów można było znaleźć dobre wróżki, piękne księżniczki, walecznych muszkieterów czy spidermanów. W konkursie na najciekawsze przebranie pierwsze miejsce wśród dziewczynek zajęła Zuzia Dębska, a wśród chłopców Filip Moszczyński.
R E K L A M A
banner
Wielką atrakcją okazał się występ grupy teatralnej z Frączek, której spektakl „Czerwony Kapturek” wzbudził zachwyt widzów.

Oczywiście nie mogło zabraknąć zabaw i konkursów, które prowadzili animatorzy GOK w Dywitach. Z kolei tuławskie gospodynie przygotowały przepyszne wypieki. Momentem kulminacyjnym uroczystości była wizyta najbardziej wyczekiwanego gościa tego popołudnia – Świętego Mikołaja, który wręczył prezenty prawie osiemdziesięciorgu dzieciom.

mkz

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl