Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
mkz | 2015-01-19 19:22 | Rozmiar tekstu: A A A
Bal ze Świętym Mikołajem

Noworoczna zabawa w Tuławkach

Olsztyn24
Noworoczna zabawa w Tuławkach (fot. Promocja UG Dywity - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Noworoczne spotkanie ze Świętym Mikołajem, które odbyło się w sobotę (17.01) w Tuławkach, gmina Dywity, było długo wyczekiwaną przez dzieci zabawą.

W radosną i ciepłą atmosferę wszystkich gości wprowadził występ Zespołu Wokalnego „Cantemus”. Natomiast najmłodsi uczestniczy imprezy mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych w konkursie na najpiękniej zaśpiewaną kolędę. Zwyciężyła w nim pięcioletnia Gosia Pacuszka.

Skrzętnie przygotowane przez rodziców bajeczne, kolorowe i fantazyjnie stroje dzieci ubarwiły wnętrze świetlicy. Wśród radosnych i rozbieganych maluchów można było znaleźć dobre wróżki, piękne księżniczki, walecznych muszkieterów czy spidermanów. W konkursie na najciekawsze przebranie pierwsze miejsce wśród dziewczynek zajęła Zuzia Dębska, a wśród chłopców Filip Moszczyński.
R E K L A M A
banner
Wielką atrakcją okazał się występ grupy teatralnej z Frączek, której spektakl „Czerwony Kapturek” wzbudził zachwyt widzów.

Oczywiście nie mogło zabraknąć zabaw i konkursów, które prowadzili animatorzy GOK w Dywitach. Z kolei tuławskie gospodynie przygotowały przepyszne wypieki. Momentem kulminacyjnym uroczystości była wizyta najbardziej wyczekiwanego gościa tego popołudnia – Świętego Mikołaja, który wręczył prezenty prawie osiemdziesięciorgu dzieciom.

mkz

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl