Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Lech Wąsowski | 2015-01-24 12:23 | Rozmiar tekstu: A A A

XII edycja turnieju piłki siatkowej na Osiedlu Podgrodzie dobiegła końca

Olsztyn24
Turniej siatkarski na Osiedlu Podgrodzie (fot. organizatora - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W piątek (23.01) Rada Osiedla „Podgrodzie” wraz z Gimnazjum nr 5 i Olsztyńską Spółdzielnią Mieszkaniową zakończyła XII edycję turnieju siatkarskiego.

Podobnie jak w latach poprzednich mecze rozgrywane były w Szkole Podstawowej nr 29. Organizatorami turnieju ze strony Rady Osiedla „Podgrodzie” byli jej przewodniczący Leszek Dąbrowski i Radosław Nowosielski (organizacja sali, sędziowie liniowi, sponsorowanie nagród), OSM reprezentował Janusz Nowak (sędzia stolikowy, umawianie drużyn na konkretne terminy, prowadzenie dokumentacji i protokołów ze spotkań), a Gimnazjum nr 5 Lech Wąsowski (nauczyciel wf, który sędziował wszystkie spotkania jako sędzia główny).

Rozgrywki rozpoczęły się w listopadzie ubiegłego roku i trwały, z przerwą na święta, do 23 stycznia. Piątkowe wieczory siatkarze-amatorzy spędzali w SP nr 29 w sali gimnastycznej. Co tydzień były to dwie godziny dobrej zabawy i piłki siatkowej na wysokim poziomie.
R E K L A M A
banner
Tym razem turniej ukończyło pięć ekip, które rozegrały swoje spotkania systemem „każdy z każdym”. Wszystkie mecze były bardzo wyrównane i przyniosły wiele emocji zarówno zawodnikom, jak i kibicom, których nie brakowało.

Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów, a o wyrównanym poziomie może świadczyć fakt, że połowa z nich zakończyła się dopiero w secie trzecim.

Kapitanami drużyn, które zajęły kolejne miejsca w tabeli turnieju byli:

» I miejsce – Paweł Wiljam (wygrane wszystkie spotkania)
» II miejsce – Andrzej Mankof
» III miejsce – Jędrzej Arian
» IV miejsce – Paweł Żmudziński
» V miejsce – Bogdan Gorgolik

Na zakończenie turnieju rozdano nagrody i drobne upominki.

Jako organizatorzy dziękujemy wszystkim za udział i sądzimy, że wygrali wszyscy, którzy wzięli udział, oderwali się na ponad dwie godziny od telewizorów i innych zajęć w piątkowe wieczory i postawili na wspólne spędzenie czasu z nami i przyjaciółmi.

Lech Wąsowski

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl