Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d./Kamil | 2015-01-24 18:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Strefa FOLKultury na początek w rytmach Afryki i Tybetu

Olsztyn24
Nie ma to jak wspólna zabawa (fot. Kamil - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprosił dzisiaj (24.01) olsztynian do Kamienicy Naujacka MOK na pierwszą odsłonę cyklu prezentującego muzykę świata - Strefa FOLKultury. W programie muzycznego popołudnia był interaktywny koncert na bębnach afrykańskich w wykonaniu Ricky'ego Liona z Kongo oraz prezentacja gongu tybetańskiego (połączona z medytacją) przez Magdalenę Olewińską.

Ricky Lion to charyzmatyczny muzyk, kompozytor i animator pochodzący z Kongo – jako zawodowy muzyk i multiinstrumentalista koncertował na niemal wszystkich kontynentach świata w ramach kilkunastu projektów muzycznych. W Polsce współpracował m.in. z zespołami Zakopower, współprowadził program telewizyjny TVP2 „Zagadkowa blondynka” z Beatą Pawlikowską oraz prowadził wiele spotkań plenerowych dla dzieci i dorosłych.

Magda Olewińska jest nauczycielką jogi i medytacji. Jej przygoda z jogą rozpoczęła się w Londynie, gdzie po wypróbowaniu prawie wszystkich możliwych stylów jogi, „zakochała się” w Jodze Kundalini. Ukończyła studia jogiczne, stale rozszerza swoją wiedzę z medycyny holistycznej (całe spektrum) i innych alchemicznych dziedzin. Lubi podróżować po świecie, więc mieszkała w różnych jego zakątkach. Na stałe związana jest jednak z Olsztynem.
R E K L A M A
banner
Pierwszą odsłonę cyklu można uznać za udaną. Uczestnicy wydarzenia bawili się znakomicie, grając na bębnach, potem zaś mogli się wyciszyć przy dźwiękach gongu.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl