Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d./Kamil | 2015-01-24 18:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Strefa FOLKultury na początek w rytmach Afryki i Tybetu

Olsztyn24
Nie ma to jak wspólna zabawa (fot. Kamil - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprosił dzisiaj (24.01) olsztynian do Kamienicy Naujacka MOK na pierwszą odsłonę cyklu prezentującego muzykę świata - Strefa FOLKultury. W programie muzycznego popołudnia był interaktywny koncert na bębnach afrykańskich w wykonaniu Ricky'ego Liona z Kongo oraz prezentacja gongu tybetańskiego (połączona z medytacją) przez Magdalenę Olewińską.

Ricky Lion to charyzmatyczny muzyk, kompozytor i animator pochodzący z Kongo – jako zawodowy muzyk i multiinstrumentalista koncertował na niemal wszystkich kontynentach świata w ramach kilkunastu projektów muzycznych. W Polsce współpracował m.in. z zespołami Zakopower, współprowadził program telewizyjny TVP2 „Zagadkowa blondynka” z Beatą Pawlikowską oraz prowadził wiele spotkań plenerowych dla dzieci i dorosłych.

Magda Olewińska jest nauczycielką jogi i medytacji. Jej przygoda z jogą rozpoczęła się w Londynie, gdzie po wypróbowaniu prawie wszystkich możliwych stylów jogi, „zakochała się” w Jodze Kundalini. Ukończyła studia jogiczne, stale rozszerza swoją wiedzę z medycyny holistycznej (całe spektrum) i innych alchemicznych dziedzin. Lubi podróżować po świecie, więc mieszkała w różnych jego zakątkach. Na stałe związana jest jednak z Olsztynem.
R E K L A M A
banner
Pierwszą odsłonę cyklu można uznać za udaną. Uczestnicy wydarzenia bawili się znakomicie, grając na bębnach, potem zaś mogli się wyciszyć przy dźwiękach gongu.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl