Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
org | 2015-01-27 17:22 | Rozmiar tekstu: A A A
W podzięce organizatorom wolontariatu

Bilet dla pani Joli

Olsztyn24
Jolanta Dakowska
Jolanta Dakowska z Ostródy jest odbiorcą specjalnej dedykacji. Za konsekwentne tworzenie młodzieżowych klubów wolontariatu (głównie w szkołach gimnazjalnych) i krzewienie wrażliwości na rzecz drugiego człowieka, ma podarowany seans muzyczno-wizualny w Olsztyńskim Planetarium.

Podarunkiem jest  artystyczny projekt „Bilet Olsztyn-Chicago”, który  znalazł się na aukcji na rzecz WOŚP. Przedmiotem licytacji był tylko jeden bilet. Niełatwo było go sprzedać, choć ten temat wywołał  zainteresowanie w kraju – trudno było sprzedawać coś tak niecodziennego jak „ pokaz pod kopułą, z muzyką do serii chicagowskich zdjęć, odbiór osobisty w Olsztynie”, gdy obok licytowano lunch z Anją Rubik, czy podkoszulki z autografem celebrytów, które kurier dostarczy do domu. Mimo to  bilet pięknie wylicytowało Correct Studium z Łodzi. Ważkie sprawy zawodowe uniemożliwiają jednak osobisty odbiór biletu, zatem realizatorzy przedsięwzięcia zdecydowali, że dedykują go organizatorce młodzieżowego wolontariatu - Jolancie Dakowskiej z Ostródy, ponieważ od wolontariuszy zależy powodzenie takich akcji jak WOŚP.

Pani Jola to kobieta bez specjalnych instytucji, ale potrafi współpracować z wieloma, z sukcesem tworzy młodzieżowe kluby wolontariatu w gimnazjach i współpracuje  z Fundacją Świat na TAK z Warszawy. Jest także laureatem nagrody „Najlepsi z Najlepszych” Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz posiadaczem tytułu „Ambasador Dobra” – te wyróżnienia ma także za działalność społeczną. Dziś dowiedziała się jeszcze, że otrzymuje bilet na koncert specjalny. Pani Jolanta jest bardzo tą dedykacją wzruszona  i zapowiedziała, że przybędzie z grupą wolontariuszy.  
R E K L A M A
banner
Drzwi na koncert będą otwarte, jeśli ktoś jeszcze ma ochotę być świadkiem wydarzenia - zapraszamy. Piątek (30 stycznia), godz. 18, sala pod kopułą Olsztyńskiego Planetarium, oczywiście bez biletów (darmowo), w sprzedaży był bowiem tylko jeden bilet!

Autorzy projektu: Elżbieta i Andrzej „Andymian” Mierzyńscy we współpracy z Polskim Radiem Chicago. Przedsięwzięcie wsparli: Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne oraz Miejski Ośrodek Kultury.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl