Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-01-27 18:43 | Rozmiar tekstu: A A A

Zmiany, zmiany, zmiany...

Olsztyn24
Andrzej Kocięcki zastąpi Anetę Szpaderską na stanowisku rzecznika | Więcej zdjęć »
W olsztyńskim ratuszu podpisano dzisiaj (27.01) umowę koalicyjną dotyczącą działań w Radzie Miasta Olsztyna pomiędzy klubem radnych PO-PSL oraz klubem prezydenckim „Ponad Podziałami”. Przy tej okazji prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz przedstawił zmiany personalne oraz w strukturze Urzędu Miasta, jakie zostaną wprowadzone z dniem 1 lutego bieżącego roku.

Pierwszą z nich jest zmiana na stanowisku rzecznika prasowego. Piastującą je przez ostatnie lata Anetę Szpaderską zastąpi były dziennikarz Andrzej Kocięcki, obecnie pracujący w miejskim Biurze Promocji. Dotychczasowa pani rzecznik natomiast obejmie stanowisko dyrektora połączonego Biura Dialogu Obywatelskiego i Biura Komunikacji Społecznej (Biuro Komunikacji i Dialogu Obywatelskiego). Monika Michniewicz, pełnomocnik prezydenta do spraw współpracy z organizacjami pozarządowymi i dotychczasowa dyrektor Biura Dialogu Obywatelskiego zachowa stanowisko pełnomocnika w randze zastępcy dyrektora połączonych biur (Anety Szpaderskiej).

Kolejną ważną zmianą jest powołanie w ramach Wydziału Strategii i Rozwoju zespołu do spraw promocji gospodarczej i obsługi inwestora - jego kierownikiem będzie Agnieszka Szczyglińska. Jednostka będzie ona udzielać niezbędnego wsparcia merytorycznego podmiotom chcącym zainwestować naszym mieście. 
R E K L A M A
banner
Jak zapowiedział podczas dzisiejszego spotkania prezydent, wkrótce należy się spodziewać kolejnych zmian.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [4]
~Pani / 2015-03-04 22:21
2 marca w Wiadomościach lokalnych jako rzecznik Ratusza wystąpiła Pani Marta Bartoszewicz (ktora była zdaje się rzecznikiem urzędu wojewódzkiego). Czy Pan Andrzej Kocięcki nie jest już rzecznikiem. O co chodzi???
~korek1 / 2015-01-28 19:48
Mówić można wiele zobaczymy co z tego będzie zrobione czy jak zwykle zabraknie czasu i kasy jedno co już zrobione to wysokie pensje dla siebie.
~Z pojezierza / 2015-01-28 14:21
Zmiany poczynione przez Prezydenta są słuszne...rzecznik przystojny, sympatyczny i kompetentny i t.p
~mieszkaniec / 2015-01-28 12:54
Miała niskie lot jako rzecznik ,teraz będzie dyrektorować.Cuda ????????
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Prezydent Grzymowicz o zmianach w Urzędzie Miasta

»

27-01-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl