Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-01-29 20:37 | Rozmiar tekstu: A A A
Finisaż w BWA Galerii Sztuki

„Metafizyka płci...” finiszuje...

Olsztyn24
Jacek Sroka i Małgorzata Jackiewicz-Garniec podczas finisażu wystawy | Więcej zdjęć »
Dobiega końca prawie dwumiesięczny okres ekspozycji wystawy „Metafizyka płci. Wizja kobiety demonicznej Stanisława Przybyszewskiego i jej echa w twórczości artystów polskich XX wieku”. Jutro ostatni dzień wystawy. A dzisiaj (29.01) miłośnicy sztuki współczesnej mieli okazję spotkać się z jednym z autorów wystawionych prac oraz organizatorami wystawy na jej finisażu.

Gośćmi dzisiejszego wydarzenia w BWA Galerii Sztuki byli: artysta malarz Jacek Sroka i kurator wystawy Łukasz Kossowski. Licznie przybyła do BWA publiczność nie tylko miała ostatnią okazję obejrzenia obrazów, grafik i rysunków Jacka Sroki, Jana Lebensteina, Stanisława Ignacego Witkiewicza, Brunona Schulza i Wojciecha Weissa, ale także podziwiania słynnego „Tanga Jalousie” w interpretacji Ewy Cichockiej z Czerwonego Tulipana oraz wysłuchania dyskusji Sroki i Kossowskiego o kobiecie.

Więcej o finisażu na naszych zdjęciach i filmie wideo.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Finisaż wystawy „Metafizyka płci...” w BWA Galerii Sztuki w Olsztynie

29-01-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl