Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-02-03 17:06 | Rozmiar tekstu: A A A

Sukces XXIII Nocy Bluesowych

Olsztyn24
Olsztyńskie Noce Bluesowe w Amfiteatrze im. Czesłąwa Niemena | Więcej zdjęć »
Ubiegłoroczna, XXIII edycja Olsztyńskich Nocy Bluesowych została nagrodzona pierwszym miejscem w zestawieniu Blues Top 2014 kwartalnika Twój Blues. Czytelnicy okrzyknęli olsztyńską imprezę wydarzeniem roku w Polsce!

To jeszcze nie wszystko. Osobowością roku został Krzysztof Rybarczyk, szerszej publiczności znany jako gitarowy Dr Blues, silnie związany z olsztyńską sceną. Zespołem roku obrano Jan Gałach Band, który w tym roku wystąpi na głównej scenie Olsztyńskich Nocy Bluesowych w Amfiteatrze im. Czesława Niemena. Gala finałowa Blues Top 2014 odbędzie się 25 kwietnia w Chorzowskim Centrum Kultury, gdzie laureatom wręczone zostaną Bluesy-Kalarusy.

Miejski Ośrodek Kultury ma na koncie już pięć głównych nagród w plebiscycie Blues Top. Olsztyńskie Noce Bluesowe zdobyły uznanie czytelników miesięcznika Twój Blues również w 2003, 2005, 2006 i 2009 roku.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl