Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-02-04 17:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Artystyczne ferie dla najmłodszych trwają w BWA

Olsztyn24
Zajęcia poprowadziła Olga Orzeł-Kopeć | Więcej zdjęć »
W Olsztynie trwa drugi tydzień zimowych ferii - czasu odpoczynku uczniów od szkolnych ław. Najmłodsi mieszkańcy miasta korzystają z imprez oferowanych na ten czas przez miejskie instytucje kultury - m.in. BWA Galerię Sztuki.

W galerii tej dzisiaj (4.02) na przykład „urzędowały” maluchy, które wraz z prowadzącą zajęcia Olgą Orzeł-Kopeć (BWA) tworzyły przestrzenne mobile za pomocą patyczków, sznureczków wiązanych w supełki, koralików i kolorowych słomek.

Jak zdradziła nam prowadząca, warsztaty mają na celu nie tylko zainteresowanie najmłodszych mieszkańców miasta sztuką, ale też wyrabianie i ćwiczenie zdolności manualnych u dzieci, które to ćwiczenia mogą pomóc im m.in. w nauce pisania czy, tak oczywistym dla osób dorosłych, wiązaniu sznurówek w butach. Jak się bowiem okazuje, nawet dzieci w wieku szkolnym często mają problemy z tą czynnością.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Ferie w BWA Galerii Sztuki w Olsztynie

04-02-2015

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl