Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d./Kamil | 2015-02-05 10:36 | Rozmiar tekstu: A A A

O „Skarbach Peru” rozmawiano na kolejnym spotkaniu z globtroterem w MOK

Olsztyn24
Spotkanie z globtroterem w Kamienicy Naujacka MOK (fot. Kamil - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprosił olsztynian kolejny wieczór z cyklu „Spotkanie z globtroterem”. Odbył się on wczoraj (4.02), tradycyjnie w Kamienicy Naujacka MOK, pod hasłem „Skarby Peru”.

Gościem specjalnym była podróżniczka Małgorzata Olejnik, która opowiedziała o kulturze, historii oraz emocjach związanych z mieszkaniem i podróżowaniem po dawnym kraju Inków. Wieczór tłumnie przybyłym na spotkanie miłośnikom podróży umiliła peruwiańska niespodzianka kulinarna oraz wystawa obrazów inspirowanych klimatami Ameryki Południowej autorstwa Agnieszki Przełomiec.

Małgorzata Olejnik jest absolwentką ART w Olsztynie, podróżniczką z charakteru, organizatorką niestandardowych wypraw po Peru i pasjonatką zdrowej żywności. Zawodowo zajmuje się importem artykułów spożywczych z Peru.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl