Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-02-08 12:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Zimowa Akademia Karate dobiegła końca

Olsztyn24
Zimowa Akademia Karate (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Dobiegają końca tegoroczne ferie zimowe, kończą się więc imprezy przygotowane na ten czas dla odpoczywających uczniów przez różne instytucje i osoby. Jedną z takich imprez była przygotowana przez Olsztyński Klub Karate Kyokushin i prowadzona w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie Zimowa Akademia Karate. Uroczyste podsumowanie akademii odbyło się w sobotę (7.02) z udziałem prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.

Przez tydzień odbywały się spotkania, podczas których dzieci i młodzież mogli poznać zasady i podstawy karate oraz dowiedzieć się co nieco o kulturze Japonii. Podczas codziennych zajęć, uczestnicy nie tylko ciężko trenowali, ale też bawili się na sportowo. Zabawa zwana „Spadochron” wywoływała wiele emocji nie tylko dzięki rekwizytowi w postaci spadochronu. Ten sam spadochron użyty był także w zabawie zwanej „Rekin”.

Organizowane od kilku lat, zarówno latem jak i zimą, akademie karate są dobra odskocznią dla dzieci od siedzenia w czasie wolnym od nauki przy komputerze czy przed telewizorem.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl