Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MC | 2015-02-11 21:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Święto u funkcjonariuszy służby więziennej

Olsztyn24
Święto Służby Więziennej 2015 w Olsztynie (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W niedzielę, 8 lutego, obchodzone było Święto Służby Więziennej, nawiązujące do daty ogłoszenia dekretu Józefa Piłsudskiego z 7 lutego 1919 roku, który dał początek więziennictwu w odrodzonej Polsce. Z tej okazji w Areszcie Śledczym w Olsztynie odbyła się dzisiaj (11.02) uroczysta odprawa służbowa funkcjonariuszy służby więziennej, zorganizowana przez dyrektora okręgowego Służby Więziennej w Olsztynie i dyrektora Aresztu Śledczego w Olsztynie.

Odprawę wypełniło przede wszystkim wręczenie odznaczeń państwowych i resortowych oraz wręczenie aktów mianowania na wyższe stopnie służbowe. Dla uczestników uroczystości wystąpił młodzieżowy zespół muzyczny. Byłą też możliwość zwiedzenia olsztyńskiego aresztu.

W uroczystości udział wzięli m.in. wojewoda Marian Podziewski, marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin oraz prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl