Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-02-12 19:25 | Rozmiar tekstu: A A A

„Okrąglak” przechodzi metamorfozę. Dalej będzie straszył reklamami?

Olsztyn24
Okrąglak przechodzi metamorfozę | Więcej zdjęć »
Kierujący swe kroki do centrum Olsztyna nie mogli przeoczyć ostatnimi dniami ekipy remontowej „rozkładającej na czynniki pierwsze” parter słynnego olsztyńskiego Miastoszpeciciela - tzw. Okrąglaka, na fasadzie którego co rusz pojawiają się wielkopowierzchniowe, szpecące otoczenie reklamy.

Zdobywca niechlubnego miana Miastoszpeciciela w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie „Miasto Moje a w Nim” najwyraźniej przechodzi metamorfozę. Czy razem z nowym obliczem pojawi się nowa polityka właścicieli budynku i zaniechają oni szpecącego miasto procederu? Tak obiecywali na spotkaniu z prezydentem miasta krótko po ogłoszeniu wyników konkursu latem 2013 roku.

- Naszym zamiarem jest wyburzenie tego budynku i postawienie nowego, z zachowaniem dominujących cech budynku dotychczasowego – zapowiadał podczas wspomnianego spotkania Aleksander Walczak, prezes zarządu firmy Dekada, właściciela budynku.
R E K L A M A
banner
- Rozważamy też plan B, czyli tylko modernizację istniejącego budynku, który także będzie miał bardziej przyjazną od obecnej formę - informował pełnomocnik ds. inwestycji firmy Dekada Ryszard Urbański.

Jak widać na zaprezentowanych zdjęciach, w życie weszła druga z przedstawionych opcji. Miejmy zatem nadzieję, że właściciele budynku przy okazji stawiania go na nogi zlitują się nad nami i uwolnią nas od wielkopowierzchniowych straszydeł.

Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~miastowy / 2015-02-12 23:48
Tragedia! Pozdejmujcie te szmaty bo wyglada to jak budy z lachami na bazarze u ruskich
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl