Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d./Kamil | 2015-02-16 20:15 | Rozmiar tekstu: A A A

„W kręgu muzyki romantycznej” z Zofią Antes i Arturem Milianem

Olsztyn24
Wystąpili Zofia Antes i Artur Milian (fot. Kamil - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbył się dzisiaj (16.02) kolejny koncert z cyklu Instytut Muzyki Swojemu Miastu - „W kręgu muzyki romantycznej”. Przed olsztyńską publicznością wystąpili Zofia Antes oraz Artur Milian.

Muzycy zaprezentowali kompozycje m.in.: Henryka Wieniawskiego, Fryderyka Chopina, Jonathana Brahmsa oraz Roberta Schumanna.

Zofia Antes od 2007 roku pracuje w Instytucie Muzyki Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na stanowisku adiunkta. Pianistka była trzykrotną laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego na Stypendia Artystyczne Towarzystwa im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
R E K L A M A
banner
Artur Milian od 1977 r. jest koncertmistrzem Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. W ciągu czterdziestu lat zawodowej działalności artystycznej wykonał setki koncertów jako solista skrzypek i kameralista w kraju oraz w Rosji, Niemczech, Rumunii, Czechach, we Włoszech, Francji, na Litwie, w Szwecji, Danii i USA. Od 1 stycznia 2015 roku jest Kierownikiem Zakładu Instrumentalistyki w Instytucie Muzyki UWM.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl