Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-02-20 16:36 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowe logo i bogaty kalendarz wydarzeń na 50-lecie olsztyńskiego OSiR

Olsztyn24
Nowe logo olsztyńskiego OSiR
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprezentował swoje nowe logo. Nową grafikę identyfikującą OSiR opracowano w związku ze zbliżającym się jubileuszem 50-lecia ośrodka. Również kalendarz przygotowanych na ten rok imprez sportowo-rekreacyjnych organizowanych przez olsztyński OSiR przedstawia się atrakcyjnie.

Już na początku marca w Wodnym Centrum Rekreacyjno Sportowym Aquasfera Galeria Warmińska odbędą się trzydniowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu. W maju amatorów pływania, biegania i jazdy na rowerze połączy Elemental Olsztyn Triathlon. Zawody rozegrane zostaną na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel nad Jeziorem Krzywym.

Lato, jak na stolicę Warmii i Mazur przystało, upłynie pod znakiem wody i słońca. W lipcu odbędą się Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu w WCRS Aquasfera Galeria Warmińska oraz Mistrzostwa Polski w Pływaniu na wodach otwartych i I Olsztyński Maraton Pływacki. Gospodarzem tych imprez również będzie CRS Ukiel.
R E K L A M A
banner
W sierpniu królować będzie siatkówka plażowa. W CRS Ukiel odbędą się VII Otwarte Mistrzostwa Olsztyna i po raz pierwszy World Tour Grand Slam. Dzieci i młodzież czeka cykl imprez w ramach akcji „Lato z OSiR-em”.

We wrześniu OSiR zaprasza na Mazovia MTB Maraton rowerowy i IV Półmaraton Jakubowy. W październiku OSiR już po raz dziesiąty zorganizuje Olsztyński Festiwal Sztuk Walki, zaś zimowe miesiące wypełnią sportowo VI Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Tenisie Stołowym i Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Pływaniu.

Przez cały rok powody do zadowolenia będą mieli miłośnicy biegania. Oprócz wspomnianego wyżej Półmaratonu Jakubowego odbędą się różne imprezy w ramach akcji „Olsztyn Biega”.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich imprez sportowo-rekreacyjnych znajdują się w zakładce: „Kalendarz wydarzeń” strony internetowej OSiR.

Komentarze [1]
~allensteiner / 2015-02-20 21:20
Gdyby w Olsztynie był z tuzin OSiRów i ze dwa razy tyle firm działających w tej samej branży, to istotne by było logo, żeby z tej masy wyróżniały się przedsięwzięcia powiązane ze sobą finansowo bądź organizacyjnie. Ponieważ OSiR jest jeden, a konkurencję nie bardzo widać - nie ma doprawdy znaczenia logo, a nowe logo nie świadczy o tym, że coś się tam zmieniło (zwłaszcza poprawiło). To samo zresztą dotyczy miasta Olsztyna i innych tego rodzaju przypadków. „Po owocach poznacie OSiR”. Nie po logo.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl