Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-02-25 14:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Miejscy radni pożegnali Elżbietę Bronakowską

Olsztyn24
Elżbieta Bronakowska żegna się z władzami miasta | Więcej zdjęć »
Dzisiejszą (25.02), VI Sesję Rady Miasta Olsztyna rozpoczęto dwoma wydarzeniami. Jednym z nich było oficjalne pożegnanie dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Olsztynie Elżbiety Bronakowskiej, która z dniem 23 lutego bieżącego roku odeszła na emeryturę.

Odchodzącą ze stanowiska dyrektora olsztyńskiego MOPS-u Elżbietę Bronakowską, w imieniu swoim i Rady Miasta, pożegnała jej przewodnicząca Halina Ciunel. Podziękowania za wspólną pracę i życzenia dalszej pomyślności złożył dyrektor również prezydent miasta Piotr Grzymowicz.

Po wszystkich serdecznościach, wzruszona Elżbieta Bronakowska z naręczem kwiatów w dłoni podziękowała za wspólne lata pracy, zaznaczając przy tym, że decyzja o odejściu na emeryturę była jej własną i że nadal będzie związana z pomocą społeczną, lecz na innych zasadach.
R E K L A M A
banner
******

Elżbieta Bronakowska jest absolwentką pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz podyplomowego studium samorządu terytorialnego i administracji publicznej. Dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Olsztynie była od 1 lipca 1990. Pod jej kierownictwem olsztyński MOPS wprowadził m.in. wspieranie aktywności gospodarczej bezrobotnych przez tworzenie spółdzielni socjalnych.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [3]
~pozytywny / 2015-11-26 08:00
Czas odpocząć od tego jazgotu i wrodzonej i wyuczonej niezaradności ludzi, którzy w dniu wypłaty zasiłku przyjadą do kasy taksówką :) polska kołtuneria.
~Marek / 2015-02-28 13:17
Najwyższa pora by odchodzły te dożywotnie etaty.Teraz tylko mądry konkurs .Nie ma ludzi niezastąpionych
~ / 2015-02-27 13:34
to naręczem czy w dłoni?!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Pożegnanie odchodzącej na emeryturę Elżbiety Bronakowskiej - dyrektor MOPS w Olsztynie

25-02-2015

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl