Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Justyna Gontarek | 2015-03-02 20:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Sukcesy olsztyńskich zawodników kettlebell w Otwartym Pucharze Polski

Olsztyn24
Zawodnicy Polskiej Akademii Kettlebell Sport | Więcej zdjęć »
Zawodnicy Polskiej Akademii Kettlebell Sport z Olsztyna mogą poszczycić się sukcesami w II Otwartym Pucharze Polski Kettlebell Sport. Zawody odbyły się 28 lutego w Łodzi.

Otwarty Puchar Polski był dla zawodników z Polski najważniejszym sprawdzianem przed Mistrzostwami Europy, które odbędą się 10 lipca w Warnie (Bułgaria). To właśnie na tych zawodach, w Łodzi, walczono o możliwość reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej.

Olsztyński klub wypadł bardzo dobrze. Zawodnicy zgarnęli 12 medali: cztery złote, pięć srebrnych i trzy brązowe. Znakomitą formę potwierdziła wicemistrzyni świata z Hamburga, Iwona Sipowicz, zdobywając pierwsze miejsce w swojej kategorii. Ciekawostką jest, że zawodnik z Olsztyna, a jednocześnie trener grupy, Maciej Gorzkowski, jest w tej chwili jedynym w Polsce zawodnikiem wagi lekkiej, który startuje z odważnikami o wadze 32 kg. 
R E K L A M A
banner
Obecnie Polska Akademia Kettlebell Sport koncentrować się będzie na organizacji III Otwartych Mistrzostw Olsztyna Kettlebell Sport, które odbędą się 19 kwietnia.

Justyna Gontarek

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl