Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Maciej Ruta | 2015-03-02 22:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Taekwondocy AZS UWM wrócili z 8. medalami z zawodów Pucharu Polski

Olsztyn24
Ekipa AZS UWM na turniej w Kórniku
W sobotę (28.02) ekipa taekwondoków AZS UWM Olsztyn wystartowała w Pucharze Polski Kadetów i Juniorów w Kórniku. Był to turniej rankingowy Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego, który stał na bardzo wysokim poziomie. W turnieju wzięło udział 380 zawodników z kilkudziesięciu klubów z Polski, a także Czech i Niemiec.

Zawodnicy olsztyńskiego AZS wywalczyli 8 medali. Na najwyższym stopniu podium stanął Filip Nowak, zdobywając złoty medal. Srebrne medale wywalczyli: Adam Kowalski, który z powodu kontuzji został wycofany z walki finałowej, Szymon Piątkowski, debiutujący w kategorii wiekowej Kadet, Nikola Grabowska oraz Krzysztof Karłowicz. Brązowe medale wywalczyli Jakub Gołębiewski, Anna Sokołowicz oraz Wiktoria Strzeszewska.

Walki z udziałem zawodników AZS stały na satysfakcjonującym poziomie. Zawodnicy po raz kolejny pokazali hart ducha i serce do walki.
R E K L A M A
banner
Wyjazd na Puchar Polski wspierany był przez Fundację Ruciaki oraz sponsora GB Truck.

Maciej Ruta

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl