Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Agatha Zielińska | 2015-03-02 22:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Twój Impuls do Kariery

Olsztyn24
 
Odnalezienie tej jedynej ścieżki rozwoju i kariery to nie lada wyzwanie. Przybliżyć do tego celu może uczestnictwo w Karierosferze, ogólnopolskim konkursie wiedzy około-ekonomicznej przeznaczonym dla studentów. Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR z Wrocławia przy wsparciu organizacji studenckich z całej Polski. W woj. warmińsko-mazurskim wspiera je Koło Naukowe Ekonomia Międzynarodowa działające przy Katedrze Polityki Gospodarczej i Regionalnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Każdy chętny do udziału w konkursie ma do wyboru jedną z pięciu dziedzin, tj.: Zarządzanie Sprzedażą, Audyt, Finanse Przedsiębiorstw, Prawo oraz Podatki, nad którymi czuwają odpowiednio Partnerzy: PZU, EY, PwC, Olesiński&Wspólnicy i Deloitte.

Konkurs ma 3-etapową formułę:
R E K L A M A
banner
I etap: 20.02.2015 r. – 09.03.2015 r. - test on-line składający się z 10 pytań, dostępny na stronie www.karierosfera.pl/olsztyn;

II etap: 7.03.2015 r. – test zawierający 50 pytań z wybranej wcześniej dziedziny, do którego przejdą najlepsi z I etapu;

III etap: 27.03.2015 r. - case study, przygotowane, przeprowadzone i ocenione przez przedstawicieli firm pełniących funkcje Patronów Dziedzin.

Na laureatów Karierosfery czekają płatne praktyki w renomowanych firmach. Dla wielu uczestników udział w konkursie może się więc okazać trampoliną do zawodowej kariery. Warto jednak wiedzieć, że także najlepsi uczestnicy II etapu zostaną nagrodzeni przez partnerów przedsięwzięcia. Lokalne wsparcie w tym zakresie gwarantują m.in.: Kino Helios Olsztyn, Piekarnia Dąbkowski oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (MPEC).

Projekt objęty jest Patronatem Honorowym Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Partnerem Strategicznym czternastej edycji Konkursu jest firma PZU. Olsztyński etap Honorowym Patronatem objęli: Prezydent Olsztyna oraz Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl