Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2015-03-03 16:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Podpisano umowę na inżyniera kontraktu dla przebudowy ul. Towarowej

Olsztyn24
Podpisanie umowy odbyło się dzisiaj w olsztyńskim ratuszu | Więcej zdjęć »
Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane „INSPEC” Sp. z o.o. z Olsztyna będzie pełniło nadzór nad robotami oraz zarządzało kontraktami realizowanymi w ramach budowy przedłużenia ul. Towarowej do projektowanej obwodnicy Olsztyna oraz przebudowy ul. Lubelskiej na odcinku do zaprojektowanego węzła drogowego w ciągu obwodnicy w Olsztynie. Umowę z inżynierem kontraktu prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz podpisał dzisiaj (3.03) rano w olsztyńskim ratuszu.

Pełnienie usługi nadzoru nad realizacją robót oraz zarządzanie kontraktami realizowanymi w ramach projektu pn: „Budowa ul. Towarowej od skrzyżowania ul. Towarowej z ul. Leonharda do projektowanej obwodnicy Olsztyna wraz z przebudową ul. Lubelskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Stalową do zaprojektowanego węzła drogowego w ciągu obwodnicy”, obejmuje:

» Zadanie nr 1: Budowa ul. Towarowej w Olsztynie na odcinku od skrzyżowania ul. Towarowej z ul. Budowlaną (łącznie ze skrzyżowaniem) do projektowanej obwodnicy Olsztyna,
R E K L A M A
banner
» Zadanie nr 2: Budowa ul. Towarowej w Olsztynie na odcinku od skrzyżowania ul. Towarowej z ul. Leonharda (łącznie ze skrzyżowaniem) do skrzyżowania ul. Towarowej z ul. Budowlaną (bez skrzyżowania),

» Zadanie nr 3: Przebudowa ul. Lubelskiej w Olsztynie na odcinku od skrzyżowania ul. Lubelskiej z ul. Stalową (łącznie ze skrzyżowaniem) do zaprojektowanego węzła drogowego w ciągu obwodnicy.

Termin realizacji robót upływa 31 grudnia 2018 roku. Za wykonane prace olsztyńska firma otrzyma wynagrodzenie w wysokości blisko 1 336 tys. zł.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Podpisanie umowy na inżyniera kontraktu dla ul. Towarowej

03-03-2015

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl