Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Tomasz Lenkiewicz | 2015-03-04 22:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Podnoszenie ciężarów ponownie w Olsztynie

Olsztyn24
Spotkanie w muzeum ws. reaktywacji klubu podnoszenia ciężarów (fot. archiw. Muzeum Sportu - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W miniony piątek (27.02) w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie odbyło się spotkanie, którego celem było reaktywowanie sekcji podnoszenia ciężarów – klubu Zjednoczeni Olsztyn. Do muzeum przybyło wielu zwolenników tej idei.

Podczas spotkania podjęto decyzję o reaktywacji sekcji podnoszenia ciężarów pod nazwą Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zjednoczeni Olsztyn. Prezesem wybrano Edmunda Karuca.

Decyzja o powołaniu stowarzyszenia była okazją, by w muzeum spotkali się byli ciężarowcy - trenerzy i zawodnicy, którzy w przeszłości odnosili sukcesy na pomostach Polski, Europy i świata. Warto tu wymienić m.in. Ludwika Jaczuna – zawodnika podnoszenia ciężarów, działacza, trenera i wychowawcę wielu wybitnych zawodników, twórcę potęgi podnoszenia ciężarów w klubie LZS Zjednoczeni Olsztyn, czy Jana Lisowskiego – olimpijczyka z Moskwy (1980).
R E K L A M A
banner
Uczestnicy spotkania uczcili minutą ciszy pamięć o Edwardzie Kulisiu – reprezentancie Polski w podnoszeniu ciężarów, który niedawno zmarł.

Życzymy nowemu klubowi dużo medali oraz wielu rekordów.

Więcej o inicjatywie na stronie internetowej zjednoczeni.olsztyn.pl

Tomasz Lenkiewicz

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl