Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-03-05 18:43 | Rozmiar tekstu: A A A

Urząd Skarbowy w Olsztynie zaprasza na Dzień Otwarty

Olsztyn24
Urząd Skarbowy w Olsztynie zaprasza
Jak co roku, dbając o zapewnienie podatnikom jak najbardziej sprawnej obsługi, szczególnie w zakresie składania zeznań podatkowych, w najbliższą sobotę (7.03), w ramach akcji „Szybki PIT”, olsztyński Urząd Skarbowy organizuje Dzień Otwarty.

Ideą tej akcji, podobnie jak w latach ubiegłych, jest m.in. przybliżenie specyfiki pracy urzędu oraz promowanie wśród podatników dobrowolnego i bezzwłocznego wypełniania obowiązków podatkowych. W godzinach od 9.00 do 13.00 można będzie przede wszystkim wysłać PIT-@ przez Internet, jak również złożyć go w sposób tradycyjny. W powyższych godzinach czynne będą także kasy, znajdujące się na I piętrze budynku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom podatników, pracownicy urzędu będą także odpowiadać na pytania dotyczące jego organizacji i zagadnień podatkowych.
R E K L A M A
banner
Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl