Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-03-05 21:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Koncert dla tych, którzy pomagali dzieciom

Olsztyn24
22. Koncert charytatywny „Pomóż Dziecku” | Więcej zdjęć »
Oddział Regionalny Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Olsztynie po raz 22. zorganizował koncert charytatywny pod hasłem „Pomóż dzieciom”. W ten sposób towarzystwo podziękowało dziś (5.03) dyrekcjom i pracownikom przedsiębiorstw i instytucjom, które w ciągu 2014 roku wspierały TPD, a tym samym mieszkające na Warmii i Mazurach dzieci.

Jak zwykle TPD zaprosiło do olsztyńskiej hali Urania znanych w Polsce atystów, którzy dostarczyli słuchaczom niezapomnianych przeżyć. A w Uranii wystąpił dziś jeden z najbardziej popularnych zespołów kabaretowych Formacja Chatelet oraz występująca na scenie od 50. lat legenda polskich zespołów rockowych - Trubadurzy. Słuchacze bawili się znakomicie.

Dziękując sponsorom i darczyńcom prezes zarządu TPD w Olsztynie Leszek Kirzenkowski wyróżnił przyznaną przez zarząd Oddziału Regionalnego TPD w Olsztynie odznaką „Przyjaciel Dziecka” prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza. W imieniu przebywającego dziś w delegacji służbowej prezydenta wyróżnienie odebrał wiceprezydent Jarosław Słoma.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [1]
~Elzbieta O - dyrektor TPD / 2015-03-06 10:07
Witam wszystkich serdecznie Bardzo dziękuję wspaniałej widowni, która bawiła się cudnie na 22 Koncercie „Pomóż Dziecku” zorganizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Olsztynie, ja zresztą również. Dziękuję wszystkim sponsorom, którzy jak co roku nie zawiedli w swojej szczodrości. Artyści: Formacja Chatelet i Trubadurzy dali z siebie wszystko, abyśmy ten wieczór spędzili z uśmiechem na twarzy. Do zobaczenia za rok na 23 Koncercie.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
22. Koncert charytatywny „Pomóż Dziecku” (1)

»

05-03-2015

image
22. Koncert charytatywny „Pomóż Dziecku” (2)

»

06-03-2015

image
22. Koncert charytatywny „Pomóż Dziecku” (3)

»

06-03-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl