Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-03-05 21:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Koncert dla tych, którzy pomagali dzieciom

Olsztyn24
22. Koncert charytatywny „Pomóż Dziecku” | Więcej zdjęć »
Oddział Regionalny Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Olsztynie po raz 22. zorganizował koncert charytatywny pod hasłem „Pomóż dzieciom”. W ten sposób towarzystwo podziękowało dziś (5.03) dyrekcjom i pracownikom przedsiębiorstw i instytucjom, które w ciągu 2014 roku wspierały TPD, a tym samym mieszkające na Warmii i Mazurach dzieci.

Jak zwykle TPD zaprosiło do olsztyńskiej hali Urania znanych w Polsce atystów, którzy dostarczyli słuchaczom niezapomnianych przeżyć. A w Uranii wystąpił dziś jeden z najbardziej popularnych zespołów kabaretowych Formacja Chatelet oraz występująca na scenie od 50. lat legenda polskich zespołów rockowych - Trubadurzy. Słuchacze bawili się znakomicie.

Dziękując sponsorom i darczyńcom prezes zarządu TPD w Olsztynie Leszek Kirzenkowski wyróżnił przyznaną przez zarząd Oddziału Regionalnego TPD w Olsztynie odznaką „Przyjaciel Dziecka” prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza. W imieniu przebywającego dziś w delegacji służbowej prezydenta wyróżnienie odebrał wiceprezydent Jarosław Słoma.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
22. Koncert charytatywny „Pomóż Dziecku” (1)

05-03-2015

image galeria
22. Koncert charytatywny „Pomóż Dziecku” (2)

06-03-2015

image galeria
22. Koncert charytatywny „Pomóż Dziecku” (3)

06-03-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl