Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MC | 2015-03-10 15:16 | Rozmiar tekstu: A A A

Przedszkolaki odwiedziły prezydenta

Olsztyn24
Przedszkolaki z PM 15 w olsztyńskim ratuszu (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W byłej sali sesyjnej olsztyńskiego ratusza odbyło się dziś (10.03) spotkanie prezydenta miasta z dziećmi z Przedszkola Miejskiego nr 15. Podczas spotkania, prezydent odpowiadał na pytania dzieci dotyczące zarówno jego życia prywatnego, jak i pracy w ratuszu.

Dzieciaki opowiadały natomiast o swoich zwierzętach, o ulubionych zabawach i miejscach w Olsztynie. Nieobca też małym mieszkańcom Olsztyna była tematyka inwestycyjna w mieście. Niemal wszystkie dzieci wiedziały, że niebawem będzie w Olsztynie tramwaj, stąd teraz problemy z pozamykanymi ulicami.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~korek1 / 2015-03-11 20:38
Tu przynajmniej dzieci siedzą i nie muszą stać na dworze i trzymać transparentów POpierających bronisława komorowskiego na prezydenta. Należy zadać pytanie Rzecznikowi Praw Dziecka czy spęd dzieci ze szkół i przedszkoli na wiec wyborczy prezydenta komorowskiego jest dopuszczalny i czy nie zostało złamane prawo. Oto przykład prosto z Korei Północnej jak trzeba promować „ojca narodu” tylko dlaczego w POlsce używa się do tego bezbronne dzieci bez zgody rodziców w godzinach lekcji.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl