Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-03-10 21:10 | Rozmiar tekstu: A A A

Wirtualny spacer po Olsztynie propozycją dla turystów

Olsztyn24
Nowa aplikacja pozwala spacerować m.in. ulicą Staromiejską
Warmia to region coraz częściej wybierany przez turystów. Piękne widoki, spokojna aura, przyjemność, jaką dają spacery po lesie, piękne, czyste jeziora, zabytki, miejsca kultury i rozrywki, festiwale oraz jarmarki. To wszystko zachęca Polaków, a także i turystów zza granicy, do odwiedzenia Krainy Tysiąca Jezior. Olsztyński wirtualny spacer jest propozycją dla turystów.

Turystów przyciąga także stolica Warmii i Mazur - Olsztyn. Miasto jest atrakcyjne dla turystów, bo zapewnia oprócz miejskich atrakcji także ciekawe miejsca rekreacji, wyjątkowe zabytki, a przede wszystkim gwarantuje odpoczynek nad kilkunastoma jeziorami, które znajdują się w granicach miasta. Wielu turystów urzekają piękne lasy i parki. Miasto oferuje także noclegi na każdą kieszeń, jak również restauracje, kawiarnie i puby odpowiednie dla różnych gustów kulinarnych. Ofertę turystyczną Olsztyna można śledzić za pomocą aplikacji mobilnej Visit Olsztyn czy portalu turystycznego www.visit.olsztyn.eu

- Zanim turysta wybierze Olsztyn, może upewnić się oglądając internetowe panoramy, że urlop w tym miejscu jest idealnym pomysłem. Proponujemy również spacer wirtualny, który będzie funkcjonował na naszej stronie już od dziś. Spacer tworzy ponad 100 panoram z całego miasta – informuje Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna.
R E K L A M A
banner
Każdy będzie mógł wybrać się na spacer olsztyńską starówką, przejść po Parku Centralnym, wejść na szlaki w lesie miejskim czy zobaczyć, gdzie znajdują się zabytki, miejsca rozrywkowe lub hotele. Dzięki internetowej panoramie miasta, turysta może także ujrzeć jak wyglądają pobliskie jeziora, lasy, zajrzeć na basen, czy zobaczyć wnętrze kościołów. Dodatkowo obok panoramy danego miejsca znajdują się linki prowadzące do szczegółowych informacji o danym miejscu, a także możliwość przeczytania wiadomości o aktualnych wydarzeniach rozrywkowo-kulturalnych, a także sportowych.

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013.

Link do spaceru: www.visit.olsztyn.eu/panorama
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl