Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-03-10 21:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Trwają przygotowania do obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

Olsztyn24
Obchody ŚDŚA w 2014 roku
Trwają przygotowania do organizacji obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu w Olsztynie. - Również w tym roku włączamy sie w cykl wydarzeń związanych z budowaniem świadomości i wiedzy o tym, czym jest autyzm – powiedział Piotr Grzymowicz, podczas spotkania z przedstawicielami Zespołu Placówek Edukacyjnych w Olsztynie. Światowy Dzień Świadomości Autyzmu obchodzony jest 2 kwietnia.

W programie obchodów zaplanowano szereg wydarzeń, w tym przedstawienie idei budowy Warmińskiej Kuźni Pracy „Modrak”, występ Integracyjnego Teatru Tańca AUTentYcZni My w spektaklu „Czekając na”, wręczenie nagrody za zdobycie tytułu Olsztynianina Roku 2014 czy przedstawienie ambasadorów Stowarzyszenia – zespół ENEJ, Indykpol AZS, Czerwony Tulipan.

Będzie wiele animacji dla mieszkańców, między innymi przemarsz, zaproszenie do niebieskiego stołu – niebieskie ciasteczka i krówki z logo Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, malowanie twarzy, układanie obrazka z dużych puzzli podłogowych, ulotki informacyjne „Czym jest autyzm?” dla rodziców czy wspólne muzykowanie z zespołem ENEJ.
R E K L A M A
banner
- Po raz kolejny zapraszamy urzędy i instytucje oraz mieszkańców Olsztyna, by poprzez kolor niebieski łączyli się w tym dniu z ludźmi żyjącymi w świecie autyzmu – zaprasza Wanda Agnieszka Jabłońska, dyrektor ZPE w Olsztynie.
Komentarze [1]
~PoradnikAutystyczny / 2015-03-12 11:08
Zapraszamy na ogólnopolskie darmowe konsultacje z okazji Światowego Dnia Świadomości AUtyzmu: adresy placówek na Poradnikautystyczny.pl
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl