Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
ZSR | 2015-03-12 15:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Moja Mała Ojczyzna - konkurs dla młodych mieszkańców powiatu olsztyńskiego

Olsztyn24
Zespół Szkół Rolniczych w Smolajnach | Więcej zdjęć »
Na pomysł kształtowania więzi z regionem młodych mieszkańców powiatu olsztyńskiego przy wykorzystaniu ich własnej kreatywności oraz urządzeń multimedialnych wpadła dyrekcja Zespołu Szkół Rolniczych w Smolajnach. Pod nazwą „Moja Mała Ojczyzna” 1 kwietnia w siedzibie placówki w Dobrym Mieście odbędzie się II edycja konkursu filmowego.

Inicjatywa jest kierowana do dzieci i młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu olsztyńskiego. Ich zadaniem jest nakręcenie maksymalnie 5 minutowych filmów związanych z regionem, konkretnym miejscem lub zabytkiem. Szkołę może reprezentować jeden uczeń lub grupa do 3 osób. Uczestnicy zaprezentują swoją pracę przed komisją.

Będziemy zwracać uwagę na oryginalność pomysłu, wartość przekazanych treści, ukazanie walorów regionu oraz jakość techniczną filmów – mówi Joanna Maziuk, dyrektor ZSR w Smolajnach.
R E K L A M A
banner
Konkurs został objęty patronatem Starosty Olsztyńskiego.

– Działania wpływające na budowę poczucia tożsamości, szczególnie w młodych ludziach, są cenne. Samorząd Powiatu Olsztyńskiego stara się wspierać tego typu inicjatywy –
mówi starosta Małgorzata Chyziak.

Osoby i szkoły zainteresowane udziałem w konkursie powinny do 15 marca br. wysłać kartę zgłoszeniową na adres: Zespół Szkół Rolniczych, ul. Fabryczna 6, 11-040 Dobre Miasto lub drogą elektroniczną na e-mail: zsr43@wp.pl.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl