Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-03-17 13:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowoczesna Giełda Pracy i Dzień Otwarty w Olsztyńskiej Szkole Wyższej

Olsztyn24
VII Nowoczesna Giełda Pracy w OSW | Więcej zdjęć »
Po raz siódmy w Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego zorganizowano dziś (17.03) Nowoczesną Giełdę Pracy. Obok uczelni współorganizatorami imprezy byli: Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie, Miejski Urząd Pracy w Olsztynie i Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego, a także Warmińsko-Mazurska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Olsztynie.

Na urządzonych w sali sportowej OSW stoiskach można było poszukać interesujących ofert z warmińsko-mazurskiego rynku pracy, porozmawiać z przedstawicielami pracodawców, instytucji pośredniczących w poszukiwaniu pracy, a także takich, które dbają o właściwe warunki pracy i przestrzeganie praw pracowniczych.

Targom towarzyszyły panele eksperckie pod wspólnym tytułem „Mój zawód, moja przyszłość - robię to, co lubię”. Panele dotyczyły motoryzacji, sportu, mody i urody oraz międzynarodowego wolontariatu. Organizatorzy paneli zadbali nie tylko o wysokiej klasy ekspertów, ale również o gości specjalnych, wsród których znaleźli się m.in. Maciej Marcinkiewicz, mistrz Polski w rajdach oraz utytułowany kajakarz Tomasz Mendelski.
R E K L A M A
banner
Giełdę pracy Olsztyńska Szkoła Wyższa połączyła z Dniem Otwartym, w ramach którego zaprezentowano ofertę edukacyjną uczelni i umiejętności nabywane podczas studiów przez studentów.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl