Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2015-03-17 14:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień Św. Patryka okazją do wspólnej zabawy w Pałacu Młodzieży

Olsztyn24
Podczas spektaklu zaprezentowano m.in. tańce irlandzkie (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Pałacu Młodzieży w Olsztynie zgromadziło się wczoraj (16.03) mnóstwo gości. Przybyli licznie na występ dzieci i młodzieży uczęszczających na pałacowe zajęcia. Podopieczni PM zaprezentowali spektakl pt. „St. Patrick`s Day - o czym szumią irlandzkie opowieści?” z okazji obchodzonego 17 marca Dnia Św. Patryka, patrona Irlandii.

Najwięcej pracy w przygotowanie spotkania włożyły panie Magdalena Faszcza, która od 2014 r. prowadzi pracownię tańca charakterystycznego, ucząc dzieci tańców z różnych stron świata, i Magdalena Marek, prowadząca grupę teatralną. Wystąpiła również grupa muzyczna.

Dzieci zaprezentowały wyjątkowy występ, w czasie którego przybliżyły postać św. Patryka. Dały pokaz swoich umiejętności tanecznych (tańca irlandzkiego) i muzyczno-wokalnych. Wsparcia udzielili im pracownicy Pałacu Młodzieży oraz rodzice występujących dzieci (dwóch panów aktywnie uczestniczyło w przedstawieniu, grając na skrzypcach i pianinie).
R E K L A M A
banner
Niespodzianką był występ pani Wandy, która zaśpiewała celtycką pieśń, a ostatnim punktem programu zaplanowano irlandzkie zabawy - niektóre podobne do polskich, wprowadzające w rozluźnienie małych artystów.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [1]
~Magdalena / 2015-03-18 14:16
Dziękujemy za fantastyczne zdjęcia- zapraszamy w czerwu na kolejna naszą imprezę
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl