Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-03-19 20:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyn ma międzynarodową gwiazdę Mixed Martial Arts!

Olsztyn24
Joanna Jędrzejczyk | Więcej zdjęć »
Olsztynianka Joanna Jędrzejczyk, wielokrotna mistrzyni Polski i od niedawna mistrzyni Mixed Martial Arts (MMA) spotkała się dzisiaj (19.03) z przedstawicielami lokalnych mediów w siedzibie Radia Olsztyn. Nasza sportowa chluba podczas konferencji prasowej w towarzystwie swojego trenera Szymona Bońkowskiego (Arrachion Olsztyn) zaprezentowała najnowszą zdobycz - pas federacji UFC, który zdobyła w nocy z 14/15 marca podczas 185. gali Ultimate Fighting Championship w Dallas (USA).

Joanna Jędrzejczyk jest pierwszą Polką, której udało się wywalczyć mistrzostwo w wadze słomkowej UFC (największa organizacja MMA zrzeszająca zawodników mieszanych sztuk walki na świecie). Pas mistrzowski zdobyła w ubiegły weekend, w trakcie 185. gali Ultimate Fighting Championship. W drugiej rundzie znokautowała faworytkę – Amerykankę Carlę Esparzę.

Sportsmenka jest członkinią klubu Arrachion Olsztyn, w którym trenuje muay thai i kick-boxing. Na swoim koncie ma 9 zwycięstw i żadnej porażki.
R E K L A M A
banner
Podczas dzisiejszego spotkania jego bohaterka opowiedziała m.in. o przygotowaniach do walki i jej przebiegu, o nagłej sławie za oceanem zdobytej po stoczonej walce, a także o swych planach na przyszłość. Więcej jej wypowiedzi na ten temat (i nie tylko) udostępnimy wkrótce w zapisie wideo z konferencji. Zapraszamy do jego obejrzenia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [2]
~maminka / 2015-03-23 12:36
Gratulacje! Podziwiam tę subtelną z wyglądu a tak sprawną i silną dziewczynę !!!! Widziałam dzisiejszy wywiad w telewizji śniadaniowej. Jestem dumna, że jest Pani Olsztynianką !
~ / 2015-03-20 08:56
Gratulacje!!!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Konferencja prasowa Joanny Jędrzejczak - zawodniczki MMA

»

19-03-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl