Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-03-19 20:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyn ma międzynarodową gwiazdę Mixed Martial Arts!

Olsztyn24
Joanna Jędrzejczyk | Więcej zdjęć »
Olsztynianka Joanna Jędrzejczyk, wielokrotna mistrzyni Polski i od niedawna mistrzyni Mixed Martial Arts (MMA) spotkała się dzisiaj (19.03) z przedstawicielami lokalnych mediów w siedzibie Radia Olsztyn. Nasza sportowa chluba podczas konferencji prasowej w towarzystwie swojego trenera Szymona Bońkowskiego (Arrachion Olsztyn) zaprezentowała najnowszą zdobycz - pas federacji UFC, który zdobyła w nocy z 14/15 marca podczas 185. gali Ultimate Fighting Championship w Dallas (USA).

Joanna Jędrzejczyk jest pierwszą Polką, której udało się wywalczyć mistrzostwo w wadze słomkowej UFC (największa organizacja MMA zrzeszająca zawodników mieszanych sztuk walki na świecie). Pas mistrzowski zdobyła w ubiegły weekend, w trakcie 185. gali Ultimate Fighting Championship. W drugiej rundzie znokautowała faworytkę – Amerykankę Carlę Esparzę.

Sportsmenka jest członkinią klubu Arrachion Olsztyn, w którym trenuje muay thai i kick-boxing. Na swoim koncie ma 9 zwycięstw i żadnej porażki.
R E K L A M A
banner
Podczas dzisiejszego spotkania jego bohaterka opowiedziała m.in. o przygotowaniach do walki i jej przebiegu, o nagłej sławie za oceanem zdobytej po stoczonej walce, a także o swych planach na przyszłość. Więcej jej wypowiedzi na ten temat (i nie tylko) udostępnimy wkrótce w zapisie wideo z konferencji. Zapraszamy do jego obejrzenia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konferencja prasowa Joanny Jędrzejczak - zawodniczki MMA

19-03-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl