Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2015-03-26 15:26 | Rozmiar tekstu: A A A

Szybki PIT w Urzędzie Miasta

Olsztyn24
(fot. IS Olsztyn)
Chcesz szybko i bezpiecznie wysłać roczne zeznanie podatkowe przez Internet? Skorzystaj z pomocy eksperta. Izba Skarbowa zaprasza do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miasta Olsztyna przy Placu Jana Pawła II 1.

W olsztyńskim ratuszu uruchomiono dzisiaj (26.03) stanowisko komputerowe do składania elektronicznych PIT-ów, przy którym również jutro (27.03), w godzinach 10.00-14.00 dyżurować będą pracownicy Izby Skarbowej w Olsztynie. Specjaliści podpowiadają jak poprawnie wypełnić zeznanie, skorzystać z możliwych ulg, a także pomagają wysłać je przez Internet.

Żeby skorzystać z pomocy pracowników administracji podatkowej, wystarczy zabrać ze sobą rozliczenie PIT-11, jakie otrzymujemy od pracodawców lub inne dokumenty, świadczące o uzyskanych dochodach w 2014 roku. Jeśli chcemy skorzystać z ulg podatkowych, to należy również pamiętać o zabraniu ze sobą potwierdzenia dokonania wydatków, które chcemy odliczyć. Bardzo ważne jest, by mieć ze sobą zeszłoroczne rozliczenie PIT (za 2013 rok) lub dokładną kwotę przychodu uzyskanego w 2013 roku –  informacje te będą potrzebne do identyfikacji danych w systemie e-Deklaracje.
R E K L A M A
banner
9 kwietnia br. studentów i pracowników naukowych IS zaprasza natomiast do Biblioteki Uniwersyteckiej Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie, gdzie w godzinach 9.00 - 14.00 pracownicy Izby Skarbowej w Olsztynie będą pełnić podobny dyżur.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl