Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2015-03-29 13:31 | Rozmiar tekstu: A A A

Przedszkolaki bawiły się na przedświątecznych „Tele-czytankach”

Olsztyn24
Bohaterem przedświątecznego spotkania było jajko (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W filii nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie zapanował wczoraj (28.03) przedświąteczny nastrój. Myślą przewodnią comiesięcznego spotkania dla najmłodszych z cyklu „Tele-czytanki” było jajko, a dokładniej - jego zawartość.

Licznie zgromadzone dzieci przywitała kierownik placówki Elżbieta Muż i przybliżyła temat spotkania: „Co mieszka w jajku?”. Następnie milusińscy obejrzeli teatrzyk przygotowany przez panie bibliotekarki - Ninę i Mirę, do którego własnoręcznie wykonały one piękne dekoracje i elementy. Było także wiele zabaw ruchowych (szukanie ziarenka, z jajkami), wywołujących salwy śmiechu. Spotkanie w dobry nastrój wprawiło także rodziców i opiekunów dzieci, którzy zostali zaangażowani w wyjątkowo dużo zabaw i tańców.

Po psotach i szaleństwach przyszedł czas na nieco spokojniejsze atrakcje - wykonanie kurczaczków z bibułki i plastikowych łyżeczek.Tu również przydała się pomoc rodziców. Te czynności wyciszyły maluchy i wprowadziły je w większe skupienie. Oczywiście, każdy zabrał swoje dzieło do domu, a co niektórzy także sporo książek, które po takich zajęciach są wyjątkowo chętnie wypożyczane.
R E K L A M A
banner
Widać było, że dla wszystkich obecnych była to wspaniała rozrywka i bardzo mile spędzony czas w towarzystwie swoich najbliższych.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl