Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
| 2015-04-10 14:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Od poniedziałku letnia organizacja ruchu na olsztyńskiej starówce

Olsztyn24
Latem olsztyńskie Stare Miasto zmienia się w deptak
Od poniedziałku (13.04) Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu wprowadza letnią organizację ruchu w obrębie olsztyńskiej starówki. Nowe oznakowanie zostanie ustawione w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Letnia organizacja ruchu nie będzie się różniła od tej jaka obowiązywała latem ubiegłego roku. Główne różnice w porównaniu z zimową organizacją polegać będą na zakazie wjazdu samochodów na rynek Starego Miasta. Co za tym idzie, od 13 kwietnia do 11 października nie będzie można parkować w sąsiedztwie Starego Ratusza.

Ponadto zamknięta dla ruchu będzie ulica Rodziewiczówny oraz fragment ul. Jedności Słowiańskiej, od ul. Piastowskiej do ul. Staromiejskiej.
R E K L A M A
banner
Z części zakazów są zwolnione pojazdy realizujące dostawy do sklepów i restauracji, ale tylko w wyznaczonych godzinach rano i wieczorem.
Komentarze [1]
~mirxx / 2015-04-11 21:09
Warto wspomnieć o udogodnieniach, jakie pojawiają się dla ruchu pieszego, bo przecież każde zaparkowane na kilka godzin auto jakie znika ze Starówki to przestrzeń do spacerów. A „łapać” spacerowiczów powinni tamtejsi handlarze. Tego nikt za nich nie zrobi. Poza tym, letnia organizacja ruchu do wyjątkowe ułatwienia dla rowerzystów, którzy dzięki tym zmianom mogą o wiele więcej niż auta.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl