Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-04-13 18:00:00 | Rozmiar tekstu: A A A

23. Euroshorts zawitały do Olsztyna

Olsztyn24

W Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury rozpoczęły się dzisiaj (13.04) trzydniowe pokazy filmowe z 23. Europejskiego Festiwalu Fabuły, Dokumentu i Reklamy Euroshorts. W programie animacje, filmy fabularne, dokumenty i filmy eksperymentalne, amerykańskie filmy reklamowe oraz spotkanie z Przemkiem Młyńczykiem, prezesem Fundacji Młodego Kina.

Euroshorts to międzynarodowy festiwal filmów krótkometrażowych i reklamy filmowej. Powstał w 1992 roku w Warszawie. Od trzech lat jego premiera odbywa się w Gdańsku, a pokazy odbywają się później w wielu miastach Polski.

W programie:
R E K L A M A
banner
» 13 kwietnia (poniedziałek) – pokazy animacji i dokumentów, spotkanie z prezesem Fundacji Młodego Kina Przemkiem Młyńczykiem, oraz rozstrzygnięcie konkursu „Filmujemy Olsztyn!”
» 14 kwietnia (wtorek) – pokazy filmów fabularnych i filmów eksperymentalnych (dla osób dorosłych)
» 15 kwietnia (środa) – pokazy amerykańskich filmów reklamowych i fabularnych.

Na wszystkie projekcje wstęp wolny, start o godzinie 18.00.

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl