Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz | 2015-04-17 20:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Zagan Acoustic gwiazdą kolejnych Muzycznych Inhalacji

Olsztyn24
Dzisiaj gwiazdą koncertu była grupa Zagan Acoustic (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W ramach cyklu Muzyczne Inhalacje w sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena odbył się dzisiejszego (17.04) wieczoru koncert grupy Zagan Acoustic. Zespół to czterech nietuzinkowych, wykształconych klasycznie instrumentalistów zainspirowanych muzyką folkową.

Grupa zawiązała się w 2006 roku w Akademii Muzycznej w Gdańsku z inicjatywy Joachima Łuczaka i Pawła Zagańczyka (od którego nazwiska pochodzi nazwa zespołu). Zagrali już setki koncertów, także poza granicami naszego państwa, a dzisiejszego wieczoru swoimi autorskimi kompozycjami zachwycili olsztyńskich słuchaczy.

Muzyczne Inhalacje to projekt stworzony przez grupę pasjonatów muzyki przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Olsztynie. Te cyklicznie organizowane spotkania mają na celu zaprezentowanie ambitnych, wartościowych twórców i ich wyjątkowej muzyki. Muzyki często awangardowej, niekomercyjnej, o wysokich walorach artystycznych - właśnie takiej, jaką tworzą m.in. instrumentaliści z Zagan Acoustic.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl