Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz | 2015-04-17 20:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Zagan Acoustic gwiazdą kolejnych Muzycznych Inhalacji

Olsztyn24
Dzisiaj gwiazdą koncertu była grupa Zagan Acoustic (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W ramach cyklu Muzyczne Inhalacje w sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena odbył się dzisiejszego (17.04) wieczoru koncert grupy Zagan Acoustic. Zespół to czterech nietuzinkowych, wykształconych klasycznie instrumentalistów zainspirowanych muzyką folkową.

Grupa zawiązała się w 2006 roku w Akademii Muzycznej w Gdańsku z inicjatywy Joachima Łuczaka i Pawła Zagańczyka (od którego nazwiska pochodzi nazwa zespołu). Zagrali już setki koncertów, także poza granicami naszego państwa, a dzisiejszego wieczoru swoimi autorskimi kompozycjami zachwycili olsztyńskich słuchaczy.

Muzyczne Inhalacje to projekt stworzony przez grupę pasjonatów muzyki przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Olsztynie. Te cyklicznie organizowane spotkania mają na celu zaprezentowanie ambitnych, wartościowych twórców i ich wyjątkowej muzyki. Muzyki często awangardowej, niekomercyjnej, o wysokich walorach artystycznych - właśnie takiej, jaką tworzą m.in. instrumentaliści z Zagan Acoustic.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~ / 2015-04-18 15:26
Bardzo dobry koncert.Dziekujemy Zagan Acoustic SZTYŃSCY FANI
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl