Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-04-25 20:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Wystartował Samograj Fest 3

Olsztyn24
Samograj Fest 3 (fot. Żaneta Reliszko - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Piątek (24.04) był pierwszym dniem trzeciej edycji organizowanego przez Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Samograj festiwalu „Samograj Fest” mającego na celu integrację olsztyńskiego środowiska muzycznego i promocję ciekawych wydarzeń z zakresu kultury alternatywnej.

Pierwszego dnia festiwal odbywał się w Koszarach Dragonów i w klubie Amnezja. W koszarach o godz. 18.00 otwarta została wystawa malarstwa Beaty Jankowskiej zatytułowana „Wiedźmy – portrety: nad widzące, nad czujące.”. Wernisażowi towarzyszył koncert zespołu Paprochy.

Od godz. 20.00 w klubie Amnezja koncertowały zespoły Cicha oraz Cuba de Zoo, a dzień zakończył wspólny Jam Session.
R E K L A M A
banner
W programie drugiego dnia festiwalu są koncerty w Amnezji aż cztery zespołów: Reszta Pokolenia, Applemint, Kamikaze oraz gwiazdy imprezy – zespołu Moskwa. Na zakończenie odbędzie się After party z muzyką prezentowaną przed DJ’ów Larego i Vojczoola. Wizualizacje do muzyki przygotowali Marta Chyła i Żaneta Reliszko.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl