Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-05-04 16:43 | Rozmiar tekstu: A A A

Są wyniki rekrutacji do olsztyńskich szkół podstawowych i przedszkoli

Olsztyn24
W szkołach podstawowych w Olsztynie było 2 708 miejsc
Zakończona została procedura związaną z zakwalifikowaniem dzieci do olsztyńskich przedszkoli miejskich i szkół podstawowych. Od jutra rodzice będą mogli przekazywać decyzje, które placówki ostatecznie wybrali dla swoich pociech.

We wszystkich przedszkolach miejskich i oddziałach przedszkolnych było blisko 3300 miejsc, z tego ponad połowa przeznaczona była dla dzieci kontynuujących naukę. W wyniku rekrutacji pozostało 226 wolnych miejsc w przedszkolach i w oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych dla dzieci w wieku 4–6 lat. Teraz, od 5 do 11 maja, rodzice dzieci zakwalifikowanych do przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych zobowiązani są potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do danego przedszkola lub oddziału przedszkolnego przez złożenie oświadczenia woli (wzór oświadczenia można pobrać ze strony http://www.nabor.pcss.pl/olsztyn).

Informacja o liczbie wolnych miejsc w poszczególnych przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych będzie ogłoszona 14 maja o godz. 14.00. Natomiast od 15 do 18 czerwca przeprowadzone zostanie postępowanie uzupełniające nabór do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na wolne miejsca.
R E K L A M A
banner
W szkołach podstawowych w Olsztynie było 2 708 miejsc. Liczba dzieci, które zostały zakwalifikowane to 2 442 osoby. Od 5 do 11 maja, rodzice dzieci zakwalifikowanych do szkół podstawowych zobowiązani są potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do danej placówki poprzez złożenie świadczenia woli (wzór na stronie http://www.nabor.pcss.pl/olsztyn). Postępowanie uzupełniające na wolne miejsca będzie trwać od 10 do 17 sierpnia.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl