Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-05-05 13:26 | Rozmiar tekstu: A A A

Triathlonowe święto w Olsztynie

Olsztyn24
Impreza rozgrywana będzie na terenach CRS Ukiel i w jego okolicach
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza 17 maja br. na jedną z największych imprez sportowych w Polsce, będącą kombinacją pływania, kolarstwa i biegania - „Elemental Triathlon Olsztyn”. W stolicy Warmii i Mazur spotkają się triathloniści z elity sportu wyczynowego, amatorzy z grup wiekowych oraz ludzie mający olbrzymi wpływ na popularyzację tej dyscypliny w Polsce. Na liście startowej dystansu olimpijskiego znajdziemy Łukasza Grassa, Macieja Dowbora, Marcina Koniecznego oraz prawdopodobnie Mikołaja Lufta z drużyny Elemental Team.

Zawodnicy wystartują przy molo Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel, a następnie wsiądą na rowery i będą podążać arteriami miasta m.in. ul. Jeziorną, Sielską, Lotniczą i al. Schumana. Trasa biegowa zostanie poprowadzona z CRS Ukiel alejkami, wzdłuż ul. Jeziornej oraz Sielskiej.

Zapisy na www.triathlonseries.pl.
R E K L A M A
banner
W związku z organizacją imprezy w sobotę 16 maja, po południu zostanie zamknięty parking przy ulicy Jeziornej, znajdujący się przy zjeździe z ulicy Sielskiej. W niedzielę dojazd do CRS Ukiel będzie możliwy tylko od ulicy Bałtyckiej (przez osiedle Likusy). Ulica Schumana i Sielska zostaną zamknięte około godziny 6:30. Dla kierowców dostępny będzie duży parking przy torach (okolice dawnego przejazdu kolejowego łączącego Jeziorną z Bałtycką). Dodatkowy parking zostanie udostępniony przy ulicy Jeziornej na starym boisku.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl